Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok. A baba most...

23 hetes vagyok. A baba most harmadik napja, hogy alig mozog. Lehet ez a melegtől?

Figyelt kérdés
Ma megyek dokihoz, nagyon remélem nincsen semmi baja...
2009. júl. 7. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nincs semmi baja. Ők is érzik a frontokat és érzékelik az időjárást. Én is sokszor tapasztaltam a 20-23 hét között hogy ha nagyon meleg volt akkor alig jelentkezett be. Most 27 hetes vagyok és már egy apróbb mozgását is érzem mert már elég nagy lehet. A lényeg hogy azért mindenképp érezd minden nap. De majd a doki megnyugtat. :)

Szép napot és kitartást ebben a kánikulában!

2009. júl. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hétvégén volt ugyanez!

Mindig sokat mocorog a kis fickóm, de két napig alig éreztem.

Meg is ijedtem, hogy mi lehet vele. Aztán egyik pillanatról a másikra beindult és azóta is mocorog!

Szerintem, elképzelhető, hogy az időjárás az oka!

Biztos minden rendben van nálatok is, majd felélénkül!

Sok sikert a dokinál!

Örülj, hogy láthatod a babódat!

Boldog babavárást!

20+5 km

2009. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi:-) én 24 hetes vagyok az enyém is csinált olyat, neki is kell pihenni, de később bepótolta, éjszaka is rúgott,alig tudtam aludni:-D
2009. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nagyon aranyosak vagytok.Alig várom, hogy láthassam ma délután.
2009. júl. 7. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!