Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel fel 7 ota 4szer voltam...

Reggel fel 7 ota 4szer voltam pisilni. Ez soknak szamit? Lehet baba?

Figyelt kérdés
ha baba akkor ez a 4. het

2012. jún. 22. 11:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hetfon fogok tesztelni ha addig sem jon meg, mert nem akarok elobb csalodni, addig jo igy izgulni. ha zavar a kerdes ne valaszolj ra.
2012. jún. 23. 09:08
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem zavar a kérdés, csak mondtam, hogy mivel senki nem lát bele a méhedbe, ezért erre senki nem fog tudni neked normális választ adni.

Amúgy lenne egy kérdésem, ha nem akarsz, ne válaszolj, de engem régóta érdekel ez a dolog, mert nem te vagy az első akitől ezt olvasom.

Szóval, írtad, hogy azért nem tesztelsz, mert nem akarsz csalódni. De ha közben megjön, az ugyanolyan csalódás, nem? Tehát, ha nem vagy terhes, akkor mindenképpen csalódni fogsz, viszont ha az vagy, akkor most már rég ezerrel örülhetnél neki. Ezt én nagyon nem értem :)

2012. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

nem birtam kivarni a holnapi napot, ma teszteltem es pozitiv lett!!! nagyon boldog vagyok!


vegulis azert mondtam h nem csinalok tesztet, mert akkor meg hamar volt, meg csak 1? napja kesett,

2012. jún. 24. 14:55
 14/16 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Gratulálok. :)
2012. jún. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
elsö(Gratuuuuuuu
2012. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

[link]


itt a tesztem:D

koszi a gratulakat!

2012. jún. 25. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!