Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel fel 7 ota 4szer voltam...

Reggel fel 7 ota 4szer voltam pisilni. Ez soknak szamit? Lehet baba?

Figyelt kérdés
ha baba akkor ez a 4. het

2012. jún. 22. 11:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
teszt?
2012. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Lehet baba, lehet felfázás, vagy csak egyszerűen többet ittál ebben a melegben. Bármi lehet. De ha baba akkor gratula. :)
2012. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Amíg a mensi nem marad ki,bármi lehet.Akár felfázás is.Én az elején egyáltalán nem jártam sokat pisilni,csak olyan 9.hét körül kezdődött.
2012. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
tegnap kellett volna megjonnie, de nem tesztelek amig nem kesik legalabb 4-5 napot.
2012. jún. 22. 11:50
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Végre valaki aki nem tesztel azonnal amint "végeztek a dologgal". :)))
2012. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Én egyáltalán nem teszteltem!Én rögtön tudtam hogy babás vagyok miást kimaradt,mert nekem soha nem késett!És lám 8 hetesen mentem elöször dokihoz és már szívhang is volt!Gratulálok ha baba!
2012. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
mar van egy kislanyunk, de azert irtam ki kerdest mert nem elmekszem hogy volt az elejen annakidejen, keson is vettem eszre:) most szeretnek idejeben rajonni:)
2012. jún. 22. 11:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan? mi tudjuk, hogy mit és mennyit ittál, hogy 4* voltál pisilni?

tudod kb. hogy máskor mennyiszer szoktál menni, nem?

2012. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy en meg 2 nap alatt sem iszok meg 2 l vizet, ami ajanlott egy nap alatt meginni...itt van mellettem masodik napja a 2l szensavmentes es lehet h ma elfogy...szoval nem ittam sokat, ejjel egyeltalan nem iszom, sot reggel sem ittam csak 1 pohar tejet...
2012. jún. 22. 14:07
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem igazán értelek téged és a hozzád hasonlókat akik ilyen kérdéseket írnak ki. Most tudni akarod, hogy terhes vagy, vagy nem? Ha igen, miért nem tesztelsz, ha nem, miért kérdezed?

Válaszolva a kérdésedre, igen, lehet baba, de lehet felfázás is, vagy csak szimplán pszichés alapon pisilsz sokat. Egy teszt megmondaná, de hát azt valamiért nem akarod, így ennél okosabbat senki nem fog tudni neked mondani :) Lehet lepontozni, nem zavar, tényleg, csak azzal nem változtatsz a tényeken :)

2012. jún. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!