Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhesen szabad-lehet...

33 hetes terhesen szabad-lehet még vízszintesen aludni?

Figyelt kérdés

Én éjszaka még így alszom, az oldalaimra fordulva. Nincs megemelve a párnám,csak a nagypárnán két kispárna a fejem alatt,így alszom nagyon jókat. Néha a hátamra fekszem kinyújtózni,de az alvás már így nem megy,csak oldalt. Meddig ajánlott a vízszintes alvás? Tudtok erről valamit mondani? Nekem így még nagyon jó aludni.

Köszönöm, 33hkm.



2012. jún. 22. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én végig úgy aludtam, ahogyan kényelmes volt. Ha nem szédülsz, ha jól érzed magad akkor akár a hasadon is alhatsz (:)) volt egy ismerősöm aki végig tudott a hasán aludni, ne kérdezd hogyan.


Nekem egyedül az nem volt jó, ha teljesen vízszintesen a hátamon feküdtem, de ha így alakult akkor éjjel felkeltem rá, hogy rossz. Örülj neki, hogy van még kényelmes póz és használd ki pár hét és mindenhogyan rossz lesz aludni.

2012. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Arról még nem hallottam, hogy nem lehet vízszintesen aludni. :)

Én is úgy vagyok vele, hogy ahogy kényelmes, úgy aludj. Én hason aludtam sokáig, mostmár úgy, hogy a lábam felrakom a szopipárnára, így nem nyomódik a pocim. Vagy a hátamon néha. De teljesen az oldalamon én nem tudok, úgy nem jó.

Egyébként azt olvastam, hogy a legidálisabb, ha a bal oldaladon fekszel, mert így nyom a legkevésbé a baba fontos ideget.

2012. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erről még én sem hallottam. Én végig vízszintesen aludtam. A hátamra viszont más nem feküdtem, mert úgy alig kaptam levegőt.
2012. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy aludj ahogy neked kényelmes! A kedves kérdező szerintem arra gondol, mikor írják a kismamák, hogy már csak ülve tudnak aludni úgy nyomja a baba a szerveit. Nem muszáj ülve aludni, ha tudsz vízszintesen is. Én spec. soha nem tudnék ülve, de még félig ülve sem aludni.

30 hkm

2012. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöldecskék!
2012. jún. 22. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!