Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Medencét mi szabad 8 hetes...

Medencét mi szabad 8 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Otthoni medencének van. Figyeljük a PH értéket, klorozzuk, tisztán tartjuk, keringetjük és csak apa, anya a kisfiam és mi szülők használjuk. Gond lehet ebből? Üdv
2012. jún. 21. 11:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Szabad-e fürdeni így, hogy teljesen tisztán tartjuk ?
2012. jún. 21. 11:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ebből szerintem nem lehet gond. ha csak ti használjátok, és tisztán van tartva nem lehet gond.
2012. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Anita8401 ***** válasza:

Ha nem jéghideg a víz benne hanem langyos akkor lehet.

Nekem legalább is azt mondta a dokim,hogy langyos vízben lehet pancsolnom :-)) .

Gratulálok és boldog babavárást nektek.



15+4hkm

2012. jún. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

engem is meghívhatnál :D bármit megadnék egy kis pancsolásért.. :) viccet félretéve, nyugodtan! nagyon jól fog esni és kevés az esély, hogy bármi baj legyen.

boldog babavárást!! :)

27 hkm

2012. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap mértem, nálunk a medence 22 fokos már, abban pl. nyugodtan lehet :) Én imádom. A lakásban van klíma, itt sincs dög meleg, de a legjobb mikor kimegyek és a medencében lehűlhetek. Arra figyelj, hogy azért se nagyon meleg vízbe, se nagyon hidegbe ne menj, és napon ugyanúgy ne tartózkodj sokat!


Jó pancsit, délután Én is merülök :)


25hkm

2012. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ. Nálunk minimum 25 fokos a víz. Annál csak melegebb. Mindig megmérem. Akkor fürdök néhányszor de nem viszem túlzásba. Üdv
2012. jún. 21. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!