Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 teszt pozitiv lett. A doki...

2 teszt pozitiv lett. A doki ultrahangon még nem lát semmit. Kb 3 hete volt peteérésem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsivel később estél teherbe, elég ha a jövő héten már látja a petezsákot.
2009. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a pozitív teszt az pozitív teszt :D úgyhogy gratulálok. Én a mensi elmaradásától számított 7. héten voltam dokinál és akkor azt mondta hogy még elég picurka, de ott van. Nem jó hamarabb menni, mert valószínűleg nem lát még semmit. Vigyázz magadra!

Üdv

16. hetes kismami

2009. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehetsz ismerösömnek 4 hetesen se látszot
2009. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is elsietted kicsit a dokihoz menést. Valószínűleg tényleg terhes vagy, ha két teszt is pozitív lett. Ne legyél elkenődve, hogy még nem látszik az uh-on. Ami késik, nem múlik! Sok boldogságot!
2009. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen
2009. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ma voltam, pe érés után a 20. napon, de az uh nem mutatott semmit, csak csak a megvastagodott méhnyálkahártya látszott.
2009. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Olyan nincs, hogy korán mentél, ha már pozi teszted is van! Inkább hamarabb, mert ha baj van, akkor még tud gyógyszert adni a dokid!

Lehetsz terhes persze, biztosan az is vagy. Nekem is később van a peteérésem, így az elején még nálam sem látszott semmi. Nyugi, ilyenkor pár nap is nagyon sokat jelenthet!

Mikor kell legközelebb menned?

2009. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok!

Először én is korán mentem, 2 nappal az elmaradt mensi után, meg se vizsgáltak, azt mondták jöjjek vissza ha már 10 napja késik. Akkor már szép nagy petezsák volt, rá 10 napra már szívhang is.

Légy türelmes, nemsokára meglátod a Babódat.

2009. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!