Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, ti mennyit bírtok...

Kismamák, ti mennyit bírtok enni ebben a melegben?

Figyelt kérdés

Én nagyon keveset. Alig van étvágyam, eszem,de nem annyit,mint a közelmúltban. Inni rengeteget iszom. De nem kívánok annyit enni. Nem lesz ettől kisebb a babám? Vagy épp nem lehet semmi baja? Szerintetek? Ti hogy vagytok ezzel?

Köszönöm, 33hkm.



2012. jún. 21. 12:04
 1/7 Anita8401 ***** válasza:

Szia. Èn is nagyon keveset eszem ha eszek akkor is leginkàbb gyümölcsöt vagy salátàt :-) . Főtt kajára nem igazàn vágyom :-( .

Meg rengeteg folyadèkot iszok :-)). A dokim szerint ez normális ebben a melegben ès nem lesz a babának baja :-) .


15+4hkm

2012. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem birok enni.Csak nagyon keveset!És én is sokat iszok folyadékot!Nem hiszem hogy baj lesz belőle! 24 hkm
2012. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! En undorodom mindenfele fott kajatol, csak a gyumolcsoket, es a hideg gyumolcsleveseket tudom megenni. De mellette iszom sokat, napi2-3 litert. Remelem elmulik ez, hogy ilyen finnyas vagyok:)) meg a meleg is kozrejatszik szerintem. Pont tegnap voltam ultrahangon, es a babam nagyobb a koranal:))) ugyhogy ok elveszik azt amire szukseguk van:))

13 hetes kismami

2012. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 39. hétben vagyok, 1-2 szendvics, minimális főtt kaja, inkább csak husi párolt zöldséggel, rengeteg gyümölcs: dinnye, barack és víz. Semmit nem kívánok kaját, de muszáj ennem, mert hamar leesik a vércukrom és szédülök....

38 hetes kismama

2012. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én se nagyon kívánok szinte semmit,mióta ilyen meleg van.Viszont amit iszonyatosan kívánok,az a diós tészta.Most bele tudnék fulladni.

28hkm

2012. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ú, de mázlisták vagytok! :) ÉN most is folyton csak ennék. :( Folyamatosan éhes vagyok, azt reméltem, hogy legalább ebben a melegben nem fogok annyit enni, de sajna nem így van, rám ez nem hat. :(


Ja, ettől baja nem lesz a babádnak! Az első 2 terhességemnél az első trimeszterben 13 kilót fogytam a rosszullétektől és a hányástól, infúzión "éltem", mégis 4 kiló felettiek voltak a fiaim. ;)

2012. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

most per pillanat gyümölcs lvest ennék, de nem fogok tudni..

salátát husival ettem ma, meg gyümölcslét

2012. jún. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!