Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy zajlik az integrált...

Hogy zajlik az integrált teszt a Mátyásföld Klinikán? Le tudná írni vki részletesen?

Figyelt kérdés
Hány D-s uh-t használnak a 12. héten? Ez egyben genetikai uh is? Volt akinek már ekkor megállapították a baba nemét?
2009. júl. 6. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

nálunk volt a magándokimnál a magánrendelőben sima 2D uh(igen ez egyben genetikai uh is volt), utána a kórházban vérvétel és kész!!!

majd 2 héten belül a telefonomra jött egy sms, benne egy kód és az interneten megnéztem az eredményeket a www.sejtbank.hu oldalon. szerintem ez máshol is így van.

Szabolcs megye.

2009. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát a genetikai uh 2D-s uh?
2009. júl. 6. 14:43
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
igen....
2009. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Szia

A genetikai UH természetesen 3D. Remek jó technikai felszerelés, profi szonográfus. a 12. héten valószínűsítette- fiam lesz. A 18. heti genetikai UH megerősítette- ugyanoda mentem vissza. Babamozit is kérhetsz ha akarsz.

Maga az integrált teszt: 12. hét UH+ vérvétel. 16.hét vérvétel eredmény 3-4 napon belül emilben.

Nekem nagy élmény volt. 30. héten is oda fogok menni.

2009. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, örülök, hogy írtál! Ha 4D-t is kérek, mennyibe kerül? Te mikor voltál?
2009. júl. 19. 13:25
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

ÖÖÖ :)10 hete volta 12 hetesen, 4 hete 18 hetes genetikai ultrahangon. meg 6 hete is vérvételen. A babamozi 12000 FT a genetikai UHval együtt. Kérdezz rá majd nyugodtan a baba nemére :) Be fogja tippelni- nekem is jót jósolt! Az integrált teszt 17ezer volt _a két vérvétel.

Semennyit nem kell várni! Mire hazaértem, emilben itt figyelt a kicsikémről 9 3D fotó:) 12 hetesen a páromnak is nagy élmény volt a mozi:)

2009. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
első vagyok: minek írjon az ember ha lepontozzátok. nálunk így volt és kész. ezért nem kell lepontozni.... de ha jólesett a lelkednek... hát Istenem.
2009. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit kedves első, ne velem veszekedj!
2009. júl. 21. 14:54
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en is a Matyasfold Klinikan voltam. A genetikai UH-n a mereseket 3D-ben csinaljak, de a babamozi mar 4D-s. Mig mericskel a doktorno, addig te is latsz mindent egy nagy kepernyon. Nekem a 12 hetes UH-n fiunak tippeltek, aztan a 18 hetes UH-n lanyt mondtak, ez utobbi a valoszinu. Egyebkent az integralt teszt 2 vervetelbol es egy UH-bol all. A 12 heten vert vesznek toled (nem kell ehgyomorra menni) es meg aznap van UH is, aztan a 18. heten megint vesznek vert es 3-4 nap mulva e-mailen elkuldik az eredmenyt.

Szep babavarast!

18 hetes kismama

2009. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!