Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti milyen melltartót...

Kismamik! Ti milyen melltartót vesztek magatoknak? Esetleg milyen márkát?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy már simán ütöm a 95 d-t is és egyszerűen már nem kapok magamra semmit. Ami jó lenne az meg horror árban van. Félek hogy veszek egy drágát és két hét múlva már az sem lesz jó rám. Ti hogy küszöbölitek ki ezeket a gondokat?
2009. júl. 6. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 600 forintért vettem kínaiban pamut melltartót.11 hete szültem és ugyanitt vettem ennek a szoptatós változatát,Nagyon kényelmes.
2009. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem mindegyik melltartom Anita márkáju. Igaz nem olcsó, de én nagyon meg vagyok elégedve velük. Most hogy már van tejem és óriásiak lettek a melleim, még mindig jók azok amit a terhesség alatt viseltem, mert igazodik a mellhez és jól nyúlik. Pedig azt hittem hogy szülés után kicsik lesznek.
2009. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én végig jártam az összes kinait a környékünkön és nem kaptam benn sajna szoptatós melltartót.de még előlkapcsosat sem találtam csak kis méretbe (75-80),de azt nem tudom felvenni a 95 c-s méretü mellemre.
2009. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Vörösmarty téri H und M-ben vettem szoptatós melltartót, 3500-4000 az áruk általában.Amúgy a kismama ruháik is jók sztem, és C und A-s árban vannak.
2009. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En a Quelle-tol rendeltem simat is es szoptatost kettesevel nagyon jo arban.
2009. júl. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont ez a problémám nekem is.95B-t hordtam eddig,most 33 hetes vagyok és már 95D-s a méretem.Most rendeltem(mert egy kisvárosban élek és itt sokkal nehezebb találni bármit is)egy Felina márkájú 95F-es szopis melltartót.Hátban jó volt a 95,de csak D kosaras volt nekik az meg már így is kicsi volt,ezért rendeltem az F kosarasat.A melltartó 3100 Ft volt és kértem hozzá hátkapocs bővítőt(biztos ami biztos)1500 Ft.

Remélem jó lesz.

Remélem picit segítettem.

Kellemes babavárást!

2009. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!