Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismama vagyok, és a...

30 hetes kismama vagyok, és a férjem elment messzire dolgozni. Megpróbálok mindent megtenni, hogy ne legyek depis, mert nagyon fontos nekem a babám. Ő is érzi ezt? Nem lesz baja? Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül érzem magamat,csak 7 végén jön haza,nem tudom magamban feldolgozni.Ő mindig azzal magyarázza,hogy nagyon kell a pénz,és ezért válalta el,de én olyan depresszióba estem,hogy teljesen megváltozott az életem,nincs étvágyam,nem tud lefoglalni semmi szinte nem érdekel semmi,kedvetlen vagyok.Nagyon várom,hogy megszülessen a babám,bízok benne,hogy akkor jobb lesz,de akkor is egyedül leszek,mert egy évig fog ott dolgozni a párom.Megpróbálok mindent megtenni,hogy ne legyek depis,mert nagyon fontos nekem a babám.Ő is érzi ezt?Nem lesz baja?Mit lehet tenni ilyen esetben?
2008. ápr. 28. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia próbálj meg nem idegeskedni,mert azzal hogy ideges leszel a babának sem tesz jót.Sajnos én is hasonló cipőben jártam pár évvel ezelőtt,mikkor a párom Kamionozott,nekem még roszabb volt,mert egy idegen városban 35 hetes terhessen hónapokig magam voltam.Sajnos nem volt senki akihez szóljak,mert nem volt egy ismerősöm sem.hát azt nem mondannám hogy majd megszokod,mert sajnos én sem tudtam kibékülni a gondolattal hogy a párom több 1000km van tőlem,és csak leghamarább 2 hónap mulva jöhet haza.Sajos én is idegeskedtem a terhesség alat,és most meg lehet nézni a kisfiamat,mindig egy ideg!!!!Nyugodj meg mert most a babád a legfontossabb!!!!üdv 34 hetes kismama.Ha gondolod privit is irhatsz.NYUGI!!!!
2008. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szia.együtt érzek veled...

az én párom kamionozik,1-2 havonta látom.29 hetes vagyok,és nélküle telik.nem volt mellettem egy vizsgálaton sem,nem látta uh-on,nem látta a tesztet...

de hidd el a babáink miatt csinálják.gondolj bele,a te párod hétvégente hazajön.mennyi minden történik addig,mennyi új élmény amit majd hétvégente mesélhetsz neki.ez tök jó.fogd fel így.ha belföldön van az jó mert legalább ott a telefon.nekünk azt is vissza kell fogni,mert külföldre nagyon drága.ne idegeskedj,élvezd a terhességed.még kb 10 hét,és már nem is lesz időd ezen gondolkodni.a babád is érzi ezt,hidd el.kösd le magad,álmodozz a babáról,csinálj neki valamit.vagy kezdj el kötni neki mondjuk egy sapit,vagy bármit.mindegy,csak foglaljon le.sétálj sokat,találkozz barátokkal,mert szülés után pár hétig ki leszel vonva a "forgalomból".

a nemét tudod már?mi lesz a baba neve?

tartsunk ki én azt mondom!a babáért megéri.ja!ha megszületett a baba,a párod kérhet 5 nap távollétet,amit a munkáltató köteles kiadni,akkor mikor a párod kéri.ezzel legyél tisztában.szükségetek lesz arra az 5 napra együtt!boldog babavárást kívánok!!!

2008. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kisfiam lesz,aminek úgyszintén nagyon örülök,m,ert nagyon szerettem volna fiút.Köszönöm szépen,nagyon sokat segítettetek,azthittem,csak án vagyok ilyen rossz helyzetben.Boldog babavárást,és jó egészséget kívánok!
2008. ápr. 28. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy egyedül, barátnőm így szült, hogy párja németben volt 3 évig.

Jó lenne, ha társaságba járnál,keresnél kismamákat, és ebeszélgetnél , sétállnál velük. Hol laksz? város , falu? biztos van még sok kismama. Menj el terhestanfolyamra, az is program, hasznos és ismerkedni is jó. Én is a neten találtam új településemen ismerősöket, akár iwiw-en is rákereshetsz településre, vagy a www.babamamatudakozo.hu, vagy a www.donna. hu oldalon.

Kezdj el bőröndöt pakolni, babaruhát mosni, sétállni, jó idő van, és tudom nehéz nekiállni bárminek is, én is kedvetlen vagyok, de ha már nekiugrok valaminek, akkor elmegy a nap:-)

Nekem párom elmegy reggel 7-kor, este 8 előtt nem jön, eszik, fürdik alszik...ennyi a házasélet.

Nem könnyű, de sajna a pénz nagy úr...

Próbálj pozitív lenni, de ha nem megy, inkább kérj segítséget a dokitól, hogy ne légy depis.

a babát fizikálisan nem bántod, de a lelkiállapotod érzi ő is.

2008. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!