Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. baba, kezdjek aggódni?

3. baba, kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés

Ma töltöttem a 19. hetet és még mindig nem érzem mozogni, pedig az előzőeket ilyenkor már éreztem. Ráadásul most a lepény is hátsó fali, a második fiamnál mellső fali volt, mégis éreztem már 17 hetesen.

Van itthon szívhanghallgatónk, naponta meghallgatom, mert már nagyon ideges vagyok emiatt. Más is járt már így? Minden rendben volt?

(A kisebbik fiam igen lusta volt, nagyon ritkán mozgott, már akkor is pánikolós voltam, de legalább naponta egyszer bejelentkezett. Most eddig még semmi. :()


2012. jún. 15. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem meg csak egy terhessegem volt, de en is ereztem mar hamarabb, hogy mozog. 16 hetesen, ereztem egy kis kapirgalast, aztan a 22. hetig meg semmi. Kezdettol fogva beszeltem hozza, es azutan, hogy elkezdett ujra mozogni, nagyon ritkan mozgott, de minden nap. Ha nem mozgott, akkor szoltam neki, hogy legalabb egyet rugjon, es akkor szot fogadott mindig.

Beszelj hozza, mond meg neki, hogy rugdosson legalabb egyszer. Addig mondogasd neki, mig vegre szot nem fogad. Ha hallod a szivhang figyelovel, akkor semmi okod az aggodalomra.

2012. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, főleg, hogy szívhanghallgatód is van! Gondolom a gép szerint is minden rendben van. Minden terhesség más. Nyugi, majd fogod érezni!

4. gyerekét váró anyuka

2012. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs!!

Függetlenül attól,hogy hanyadik baba,a 22. hétig nem gond,hogy ha nem érzed!

Én az elsőt a 20. héten, másodikat bizonytalanul a 11. határozottan a 13. héten,a harmadikat a másodikhoz képest későn,a 18. héten éreztem csak.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv: 3 lányos

2012. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!