Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes magzat nem szívódik...

12 hetes magzat nem szívódik fel ugye? Ha baj lenne, mindenképp görcsölnék, véreznék?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen,ha baj lenne éreznéd!Miért?
2012. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy véreznél,görcsölnél de föl nem fog szívódni.Görcs és vérzés csak vetélésnél fordul elő,ha elhal a baba akkor nem veszed észre.Sajnos tapasztalatból tudom,3x jártam már így.
2012. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ekkor is beindulhat még a vetélés, 13. héttől kevesebb az esélye, de felszívódni nem fog.Ha esetleg elhalna, akkor a következő ultrahangnál már nem lesz szívhang.

De ne ezen gondolkozz, pihenj sokat, és ne idegeskedj, mert azzal ártassz a babának.

Én még csak 5+6 hetes vagyok, bármit megadnék, hogy már ott tartsak, mint Te.

Nyugi!!!:-)

2012. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem biztos, hogy görcsölnél. Én a 11.héten vetéltem el, de nem görcsöltem, mégcsak nem is barnáztam. Nem vettem észre semmit. Boldogan mentem a 12. Uh-ra, ahol közölték, hogy nincs szívhang, és a méreteiből kifolyólag kb. 1hete halt el a magzat! Másnap missed ab. Ilyen is van, sajnos:(

6hkm

2012. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Nagyon sajnálom,hogy volt itt olyan akinek elhalt :(((Borzasztó lehetett!Az az igazság,hogy míg nem telt le a kritikus 12 hét,nem aggódtam,úgyvoltam vele,ha menni akar menjen.Hisz a 12 hét vízválasztó.De most már nagyon kötődök hozzá,és félek,hogy elveszítem,úgy hogy nem is tudok róla,csak majd a 18 heti ultrahangon derül ki!12hetes uh-n már voltam.Ajánljátok a magzat szívhangmérőt?Elég vastag a hasfalam,félek hogy nem hallanám,és azért parázok be...Dokim 80 km-re van,nem tudok mindig lemenni,főleg itthon vagyok még a kisfiammal.

2012. jún. 14. 10:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom a szívhanghallgatót vagy mi a manót, állítólag a babák utálják ha a hasadhoz teszed, ráadásul nagyon nehéz megkeresni a szívhangot vele, így még inkább beparázik a kismamam. Ne aggódj, ha túl vagy az 1.trimeszteren, már nagyon kicsi az esély, hogy gond legyen. Minden OK.lesz, csak gondolkodj pozitívan és légy boldog kismama!
2012. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felszívódni? 12 hetesen? Ez ugye csak rosszul fogalmaztad meg? Főleg, hogy már van egy gyermeked.
2012. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem felszívódni ,hanem elhalni.Amúgy nem ez volt a kérdés,nem tudom feltűnt-e?
2012. jún. 14. 12:11
 9/10 anonim ***** válasza:
"12 hetes magzat nem szívódik fel ugye? " Nekem ez tűnt fel.
2012. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A barátnőm ikerterhesen ment el genetikai ultrahangra. 12+ néhány naposan. Ott érte a sokk: már csak az egyik baba van meg, a másik félig fel is szívódott, már csak egy nagyon pici valami volt a petezsákban. Előtte a 10. héten még semmi baj nem volt. De a másik babája elmúlt 1 éves és nagyon jól van.

Szóval létezik ilyen, nem jár feltétlenül görcsökkel, vérzéssel. Anyámnak is a 10. héten kezdett el felszívódni a testvérem.


DE! Ne gondolj ilyenekre, mert nem szabad. Csak ártasz a babának és magadnak is a sok idegeskedéssel. Én is most 7 hetes terhes vagyok és igyekszem nem mindenféle szörnyűségre gondolni.

2012. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!