Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok, holnap kéne...

7 hetes vagyok, holnap kéne mennem vérvételre és a védőnőhöz, csak még nincs erőm hozzá mert minden nap hányingerrel és rosszullétekkel küzdök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igen! Sőt az első vérvételemre csak a 13. héten tudtam elmenni mert minden nap meglátogatott Vuk és nagyon szarul voltam. A védőnőt hívd fel kérj új időpontott, megfogja érteni!
2008. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a várandósok 99%. Kicsit próbáld összeszedni magad, lesznek egyéb kellemetlenségek is és ha elhagyod magad nehéz lesz elviselned. Stram csaj vagy te és édesanya leszel, töltsön el ennek a csodának a boldogsága!

Gondtalan babavárást kívánok!

2008. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak a 10. héten mentem védőnőhöz, vérvételre is kb. akkor. Nem volt belőle semmi gond.
2008. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 9.héten vérvételre,de akkor is émelyegve,és a 12.en védőnőhöz,mert akkorra rendeződött minden egyéb papír.A beutaló egy hónapig érvényes,tehát azzal ráérsz,hacsak valami miatt nem tartozol a sürgős esetek közé.

Amúgy tényleg ne hagyd el magad,mert szerintem az eleji rosszullétek és erőtlenség kutya fülék a végéhez képest...én már ott járok,és néha igenis össze kell harapni a fogamat,hogy most ezt vagy azt megcsinálom és nincs apelláta,pedig olyan jó lenne még egy kicsit feküdni.

2008. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a 12.hétig végig émelyegtem és rókáztam is.No és nem hagytam ki a védőnőt,sőt dolgoztam is napi 9 órát.Ha futni kellett a mosdóba azt úgyis éreztem,így baleset nem volt belőle,no és mindenki megértette.Fejfájós is lettem ráadásul nem kicsit.A mostani fáradtságod tényleg semmi a végéhez képest.Ne hagyd el magad!Nem azt mondom,hogy nem pihenj,mert igenis pihenj ha az kell a szervezetednek.Csak sokan hajlamosak túlzásba vinni.Ha csak a hányinger miatt maradnál otthon meg némi terhességi tünet miatt,akkor szerintem menj el inkább.Jobb lesz utána ha kimozdultál otthonról.mert a kérdésedből itélve nem nagyon mászkálhatsz.Gratula a picihez!:)
2008. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazatok van meg kell próbálnom

összeszedni magam, végül is anya leszek! :)

2008. ápr. 27. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos,voltál a védőnőnél?Milyen volt?
2008. ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia! Igen voltam, aranyos vagy, hogy megkérdezted.

Erőt vettem magamon, és még a városban is csavarotunk

egy kicsit a párommal. Jól éreztem magam, sőt ma ismét

reggel vérvételen voltam. Remélem minden rendben lesz.

Ja, és már a 9-1O hétben járok! :)

2008. ápr. 29. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!