Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismami vagyok hánying...

5 hetes kismami vagyok hányingerrel hogy álltok?

Figyelt kérdés
A 2 éves kislányomnál nem volt egész napos,nem tudom hogy mit csináljak!van valami jó tapasztalat?
2010. aug. 1. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Sepia homeos bogyó nekem nagyon sokat segített enyhíteni a hányingert,pedig én kaptam belőle rendesen mind a két terhességemnél... :)

Aztán jó még a sima B6 vitamin.

Nekem a dokim a kólát is javasolta... :)

És ami még fontos,hogy ne legyen üres a hasad,próbálj mindig csipegetni valamit,reggel felkelés előtt egy kis keksz félét...

2010. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat nalam 7 hetesen kezdodott, es nem szedtem ra semmit, csak tejet ittam, mert sokszot olyasmi erzes volt, mintha savas lennek, vagy felkavarodna a gyomrom, es a tej mindig lenyugtatja. :)
2010. aug. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem eddig még nem vészes. de azt vettem észre, hogy ha hagyom kiürülni a gyomrom, akkor rosszabbodik. ha eszem picit, akkor jobb. egyél valami semleges ízű dolgot. pl. enyhén sós kekszet, puffasztott rizst.


6+5 hetes

2010. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak 5-7. hétig volt émelygés. Ha ettem baj volt, ha nem ettem baj volt. Fekve kibírtam. :D
2010. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!