Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keveset híztam vagy jó ez?

Keveset híztam vagy jó ez?

Figyelt kérdés

Mert mikor mentem először a védőnőnhöz,akkor már 80 kg voltam ,és most meg 33 hetesen meg 87,6 kg vok!

Szerintem kevés ,de ha azt nézem hogy az első hónaptól ill amikor terhes lettem 77 kg voltam ,tahát ha onnan nézzük akkor 10,5 kg híztam!!

Nem tom mindenféle képpen kevésnek tartom mondjuk olyan vok mint egy disznó hatalmas combjaim vannak de másra nem nagyon szedtem fel ,na jó persze pocira,viszont az első kisfiammal meg 14 kg híztam.

Szerintetek ez jó?


2012. jún. 12. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért kevesled? A 10 kg szerintem nem az. Nem attól fejlődik jól a baba, hogy te hízol, mint a disznó. Teljesen normális a hízásod.
2012. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat.
2012. jún. 12. 20:20
 3/10 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz a kilókkal.nekem is terhesen mindenki azzal jött hogy milyen vékony vagyok meg hogy milyen keveset híztam stb.én is tudtam hogy keveset híztam de nem tudtam mit tenni.alapból vékony vagyok és hiába akartam hízni kb 15 kilót terhesség alatt egyszerűen nem sikerült.összesen kb 6 és fél kilót híztam.igaz nem lett óriás bébim de makk egészséges és ez a lényeg.a kisfiam 39+4 re 2250 grammal és 47 cmrel született.szóval ne foglalkozz a kilókkal mert nem az a lényeg.boldog babavárást kívánok neked
2012. jún. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Anita8401 ***** válasza:

Szia!

Én még egy kg-t sem híztam sőt fogytam 6 kg-t és a baba szépen nő.Èn sem aggódok mert a màsodik terhessègemnél meg 15 kg-t fogytam bár akkor túlsúllyal kezdtem a terhességet.

Viszont most normàl súllyal kezdtem ès mégis fogytam :-)) .



14hkm

2012. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 23hetes vagyok, a kezdő súlyomnál kevesebb vagyok 4 kilóval. Szerintem ez így teljesen jó, védönő és a doki is meg van velem elégedve. Én meg csak örülök. Úgy is jön még fel kiló a vége felé biztos.


23hkm

2012. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az egész terhességem alatt 5 kg-ot híztam. A fiam 4010g-mal és 54 cm-rel született! :) Úgyhogy ne aggódj! :)
2012. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mivel sokról indultál,így sok a 10kiló,de ne törődj vele,majd lemegy.
2012. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De jó köszike mindenkinek ,megnyugodtam!

Csak az a baj az orvosokkal hogy se jót se rosszat nem modanak, azt se hogy jól fejlődik a baba se az hogy jol hiztam semmit ,ha én kérdezek akkor válaszolnak nagynehezen!

Aki babás annak boldog babavárást!

2012. jún. 12. 20:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne törődj azzal, hogy mennyit híztál vagy épp mennyit nem. ismerősöm + 3 kilóval ment szülni, ebből csak a gyerek volt 3,3 kiló.
2012. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel eleve nem kevés súllyal estél teherbe, így teljesen normális a hízásod, sőt többet nem is kellett volna felszedned.
2012. jún. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!