Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok. A terhességem...

36 hetes vagyok. A terhességem alatt 8 kilót híztam eddig, igaz 177 a magassagom es 60 kilóval kezdtem a terhességet. Mindenki azzal ijeszteget, hogy pici lesz a babám és hogy keveset híztam. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

58 voltam, 68-al mentem szülni, 4450 g volt a baba.

Akkora hasam volt, mintha lenyeltem volna egészben egy hatalmas görögdinnyét. Amúgy vékonyka vagyok, mostmár 56 kiló.

2009. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, nem attól függ, hogy mekkora lesz a baba, hogy mennyit híztál. Én 16 kg híztam és mégis 2650 g és 48 cm volt a baba. De a következő uh-on kérdezd meg az orvosodat, hogy kb. mekkora lesz a picur, a méretek alapján meg tudja mondani hozzávetőlegesen.

5 hós anyuka

2009. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a fiammal 12 kg-ot híztam, ami akár kevésnek is számíthatna mivel 4500 g volt:) A lányommal 10 kg-ot, nem mondanám picinek őt sem, inkább átlagosnak 3000 g és 55 centi. Szerintem nem híztál keveset, és ha pici is lesz a babád, akkor majd ide kinn megnő:)) A barátnőm 24 kg-ot hízott a fia 3400 g volt...akkor most miről beszélünk?! Jó egészséget nektek!:)
2009. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Megnyugtattatok. Jó babázást nektek.
2009. júl. 5. 22:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!