Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki nagyon keveset hizik...

Van aki nagyon keveset hizik a terhesség alatt? 25 hetes vagyok és még csak 2 kg-ot hiztam (58-rol 60 kg-ra)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki,sokan irigyelnek ezért biztos:-)

Én a lányommal 5 éve 20.-ik hétre hiztam 1 kg-ot,mégis 15 feljött a végére. Most 21 hetes vagyok és 3 kg-nál tartok. Jó lenne ha igy megusznánk:-)

2009. ápr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sokan csak 6-8 kg-ot híznak a terhesség alatt!

De ennek is a java része kb a 30. héttől "megy fel"!

Ha a babával minden ok, akkor tök mindegy mennyit hízol, a lényeg, hogy mindketten jól érezzétek magatokat!

Boldog babavárást! :)

2009. ápr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia


Én a 31. héten tartottam 1 kg plusznál. Most a 36. héten vagyok és kb 8kg-nál tartok.

Majd a vége felé fogsz jobban hízni, általában a 3. trimeszterben gyarapszik jobban a kismama és a baba is.

2009. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én két kilót híztam a terhességem alatt, amit senki nem hisz el, míg meg nem mutatom a kiskönyvemet,

:-) azért csak ennyit, mert magas volt a cukrom és diétáznom kellett. A babám kereken 3 kilóval született, gyönyörű és egészséges. Szülésnél lement 5 kiló, úgyhogy most vékonyabb vagyok, mint a terhességem előtt.

2009. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.Én 9kg híztam a terhesség alatt,a 16.hétig semmit és utána szép fokozatosan jöttek fel a kilók,de szüléskor le is ment 7kg a maradék kettő még rajtam van,sajna.Én is alig akartam elhinni,hogy csak ennyit híztam,mert nem is figyeltem oda,hogy mit ettem.

7.5hós kislegény anyuja

2009. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!