Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen babakocsit vesztek?...

Ti milyen babakocsit vesztek? /Vettetek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 17:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Egyet értek, csakis bolygó kerék! :)
2012. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Mi ilyet vettünk: [link] más színben(narancssárga-drapp).Már nem lehet kapni ebben a színben(uniszexet akartunk)-4 évvel ezelőtt vásároltuk-szeptemberben születik a kistesó,de a kocsi olyan,mintha új lenne.Mondhatni elnyűhetetlen.
2012. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
A 22. vagyok.Szóval ilyet: [link]
2012. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Nálam csak a fix kerék jöhet szóba, és a jól téliesíthető. Még nem láttam élőben, de ilyet szeretnék: [link]
2012. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt csak tiszta pirosban és hordozó nélkül.

[link]

A következőnek majd ilyet szeretnék.

[link]

2012. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez van, már 3 hónapja használjuk, de nagyon szeretjük.

Ennél olcsóbban jutottunk hozzá, egy másik weboldalon, a teljes szetthez.

A babakocsi könnyű de masszív, nagyon könnyű irányítani, az elemek könnyen cserélhetőek rajta, és egyszerűen gyönyörű. Olyan színt kerestünk, ami uniszex, hogy majd a leendő kisteső(ka)t is ki tudja szolgálni (az ismerősünknek is ilyen van, régebbi modell, 3. gyerek nyúzza).


[link]


Az egyik barátnőmnek ilyen van, ez is teljes szett.

Szerintem sem egy rossz kocsi, de a lengyel babakocsikat nem szeretem, na meg minden kismama ilyeneket tol az utcán.

2012. jún. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Mi ilyet vettünk és imádom: [link]
2012. jún. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell lepontozni, bár nem érdekel nagyon, csak gyerekesnek tartom, mivel semmi rosszat nem írtam, azt is csak segítő szándékkal, de mindegy :)
2012. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

26.-nak

Bocsi az offért.De semmi baj a lengyel babakocsikkal,nekünk is olyan volt és tökéletes volt.A másik meg.Hogy minden második anyuka olyat tol,talán nem véletlen.Mert jók,és az áruk is elfogadható.Nem mindenki teheti meg hogy 100 ezres babakocsit vegyen.

2012. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
2012. jún. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!