Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Láttátok a Fókuszban a riportot?

Láttátok a Fókuszban a riportot?

Figyelt kérdés
Valóban vannak ilyen bunkó emberek,sőt!!!a kismamákon kívüli probléma még az is,ami kiborító,hogy látja a sok fiatal fiú,hogy mekkora babakocsival majdnem leesel (terhesen)a buszról,mert nem birod felvinni,de eszébe se jut segíteni,aztán ott ül a babakocsi megálló mögött,(ahova leülhetnek a babakocsisok(terhesen))és ott foghatják a kocsit,de nem adják ám át!!!Ezért utálok buszon utazni,főleg már 30.hét fölött kemény!Főleg amikor tömeg van
2009. júl. 3. 20:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
én is a férjemmel voltam orvosnál válltoréssel,2,5 orát vártunk,én 28 hetesen a hoségben,senkinek nem jutott eszébe ,hogy legalább helyet adjanak,az meg már tulság lett volna részemrol azt kérni,hogy engedjenek elore.De én nem is csodálkozom már semmin,mit várjunk az idegenektol,ha a kozeliek nincsenek ránk túl sok tekintettel.
2009. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én a terhességem alatt sokat buszoztam már nagy hassal is, és egyetlen egyszer adta át a helyét egy 60 év körüli hölgy, azzal, hogy tudja milyen érzés, ő is volt várandós...

Egy kedves történet jutott eszembe ezzel kapcsolatban:

Pénztárnál hosszú sorban babakocsis kismama várakozik, mire egy hölgy, aki feltűnően töri a magyar nyelvet előre hívja, maga elé. Kismama hitetlenkedve, és a többi sorban álló haragjától tartva előre megy, a nő pedig csodálkozva magyarázza a várakozóknak, hogy náluk, Oroszországban ez szokás és természetes, hogy a kismamákat előre engedik...

2009. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is láttam a riportot. Nekem eddig nem nagyon volt negatív élményem és sztem nem csak a kismamákkal nem előzékenyek. Múlt héten én is buszoztam és elég nagy tömeg volt (én ültem), felszállt egy idős néni, látszott rajta, hogy tényleg nem az a nyafogós öreglány, de jól esne neki, ha leülhetne. Hát szerintetek felállt vki?? Igen, én! Aztán mondta a néni, hogy ne álljak fel, mivel kismama vagyok. Na erre még ketten felálltak, de akkor már úgy eldurrant az agyam, hogy mondtam a néninek nyugodtan üljön le, mert én leszállok (ami nem volt igaz...)! Szóval erről ennyit! Sajnálom, ha titeket ennyi negatív dolog ért!
2009. júl. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát... én Németországban élek. Ráadásul elég nehéz a terhességem, így ha éppen jobban vagyok, akkor iziben intézek mindent. A párommal elmentem egy-két ruhát venni neki. Miközben próbált én leültem a próbafülke előtt egy székre. Bejött egy nénike a lányával, hatalmas nagy darab volt a néni, gyorsan "felpattantam", hogy tessék csak leülni. Erre Ő: Jesszusom kislányom, hát neked sokkal nagyobb szükséged van az ülő helyre, mint nekem. (A néni alig tudott állni.) Gyorsan leültettem, de az eladó addigra ott volt egy ládával a fenekem alatt :o)

De hát előfordult az is, hogy a főtéren elejtette egy idős bácsika, ami a kezében volt (600 ezren körülötte) ki ugrott, hogy összeszedje a dolgait? Én... pocakosan... mozgássérült bálna módjára összeszedegettem a dolgait, miközben a párom röhögött, milyen hülyén mozgok... Szte az a papácska gondja volt és én mit avatkozok bele.... Legszívesebben megrugdaltam volna.... ja és ő német...

2009. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!