Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Láttátok a Fókuszban a riportot?

Láttátok a Fókuszban a riportot?

Figyelt kérdés
Valóban vannak ilyen bunkó emberek,sőt!!!a kismamákon kívüli probléma még az is,ami kiborító,hogy látja a sok fiatal fiú,hogy mekkora babakocsival majdnem leesel (terhesen)a buszról,mert nem birod felvinni,de eszébe se jut segíteni,aztán ott ül a babakocsi megálló mögött,(ahova leülhetnek a babakocsisok(terhesen))és ott foghatják a kocsit,de nem adják ám át!!!Ezért utálok buszon utazni,főleg már 30.hét fölött kemény!Főleg amikor tömeg van
2009. júl. 3. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ja sajnos ilyen emberek kozott élunk.Remelem latta az a lany aki multkor hasonlo dologrol irt ide aztan jol le is szurtuk.
2009. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
:)nekem is ez a lány jutott eszembe.szerencsére nekem nincsenek ilyen tapasztalataim pedig sokat utazom sőt volt olyan is aki elnézést kért amiért nem vett észre.
2009. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Láttam! Jó is hogy volt hátha észbe kapnak az emberek:)! Bár eddig csak jó tapasztalataim voltak.Mióta terhes vagyok:).Mindenki előre enged a buszon,és át adják a helyüket többen!
2009. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó nektek!Hát én is remélem látta a csaj!Egyébként ezek szerint csak a fehérváriak ilyen bunkók:S:)
2009. júl. 3. 20:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne a fiatalokat emlegessük!35 hetesen 150 volt a pulzusom,a védőnő elküldött a háziorvoshoz.Ez március elején volt.(influenza,hasmenés stb.).15-en voltak elöttem.A 14. volt egy srác,ő engedett előre.Ma a buszról rakta volna le a lányom a kocsit,egy 50 körüli hölgy szó szerint fellökte.Lehet,hogy csak az én véleményem,de a fiatalok sokkal előzékenyebbek,mint a középkorúak.
2009. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Meg a komlóiak...
2009. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Télleg nem csak a fiatalokról van szó,hanem a 60-70évesekről is.Pl.a vérvétel.Sztem nem kell mondanom mit művelnek...hisztiznek ha még 8kor is ott vársz az éhgyomros vérvételre, és már a végén előremész....jó kis példamutatás a fiataloknak.
2009. júl. 3. 20:55
 8/14 anonim ***** válasza:
hát nekem senkivel sincs jo tapasztalatom:((engem sose engedtek elöre,nem adták át a helyet sem:(egyetlen buszsöför volt,aki rákiabált a tolakodokra,hogy igenis engedjenek fel nagy pocakkal!most meg...a buszon a babakocsi hején áll a sok b@rom,és elnézik hogy nem tudok beálni,nem hogy arébb állnának...
2009. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na a vérvételnél nekem is volt élményem! Mikor én kerültem sorra és az 1óra is majdnem lejárt már egy öregasszony elém vág hogy Ő cukros!! NA annak már én is beszóltam Pdig nem vagyok olyan..
2009. júl. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én nem láttam a riportot, és nem is buszos a negatív élményem, de totál ledöbbentem tegnap... A páromnak kificamodott a térde, és mennünk kellett az orvoshoz ellenőrzésre. Seggig gipszben van szegény, én meg ugye kísértem jó nagy hassal. 30 hetes vagyok. A váróban kb 30 ember volt, mindenki ült. Senkinek sem jutott eszébe hogy átadja nekünk a helyet. Gipszelt kézzel ültek a suhancok, idősebbek, szóval minden korosztály, mi meg 2 órán át álltunk. Felháborító!

2009. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!