Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Láttátok Cinthya Dictator-t a...

Láttátok Cinthya Dictator-t a fókuszban?

Figyelt kérdés
Miért nagy szám ez a csaj? Szerintetek hogy került a médiába ki fedezte fel? Szerintetek mivől élnek, hogy így ráér szórakozni?
2011. máj. 23. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Én csak sajnálom ezt a kislányt, milyen nevelést kaphatott, te jó ég?!! Anyja helyében nem szívesen szerepelnék a tv-ben! Inkább őt kellett volna megverni! Annyira látszik a lányon, hogy überlázadó és érzelmileg is szegény egy nagy nulla! "Náalm a szexualitás még zavaros" Hát... nem csodálom! Tényleg sajnálom!
2011. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Én nem láttam most a riportot,de azért reagálnék az első válaszolóra,meg a kérdező kérdésére.

Láttátok már a képeit? Tehetséges fotós,szóval a kérdésre a válasz megvan.

A másik : ismeritek őt? Vagy csak megláttad ,kedves válaszoló a tv-ben ,és elítélted a külseje alapján?

Nem úgy néz ki ,ahogy a környezetedben mindenki,így már sz*r ember?

2011. máj. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
ránézésre lady gaga 2, amúgy kb semmit nem tudok róla, de valahogy nem is izgat, már így is van elég híresség akik akarva-akaratlanul betöltik a mindennapjainkat...
2011. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor linkeld a képeit légyszíves. Mellesleg nagyon sok tehetséges ember van az országban mégsincsenek a tévében. Mivel foglalkoznak a szülei miből élnek?
2011. máj. 25. 00:05
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Rá tudsz keresni, de fb-on is fent van. Beírod a nevét és kiadja.

[link]


Amúgy fogalmam sincs kik a szülei meg mit tudom én ,mondom hogy nem ismerem és ÉPPEN ezért nem mondom hogy ilyen vagy olyan... Érted?? CSak a külseje alapján ne ítéljetek már meg valakit.

2011. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
61%
És téged mire neveltek a szüleid? Arra, hogy ilyen intoleráns tapló légy? Csak azért mert másképp néz ki valaki, még nem rossz ember. Sőt. Miből él? A tehetségéből. Neki legalább van. Inkább meg olyat kéne megverni ennyi erővel mint te, mert csak mocskolódni, gyűlölködni tudtok. Szánalmasak vagytok.
2011. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ki foglalkozott azzal, hogy hogyan néz ki?
2011. máj. 26. 21:30
 8/13 anonim válasza:
69%

Casting cégnél volt regisztrálva. És az X faktor castingra hívták. Ott választották ki. De már elötte is ismert volt bizonyos kötökben a myspacen.

A fotói feltűntek. Mivel újjító.

"szórakozni"? Szeritnem örülnél ha te is ilyen szinten tudnál "szórakozni".

A fotózáshoz szükséges dolgokat és a studiót is önerőből finanszírozta.


De szerintem ha ennyire kíváncsi vagy kérdezd meg őt. Én már többször írtam neki! És mindig kaptam választ.

2011. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mit újít? Neked melyik képe tetszik?
2011. máj. 30. 04:46
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Jó kérdező,figyelj: nem kell elismerned,bár ez várható is volt,azok után ,hogy már akkor elítélted mikor még nem is tudtad ,hogy mivel foglalkozik.

Szóval ne foglalkozz vele. A kérdést sem értem miért tetted fel,mikor nyilvánvalóan kiderült,hogy nem is vagy kíváncsi rá,mert már leírtad. :)

2011. máj. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!