Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik terhességi hetekben...

Hányadik terhességi hetekben nézik a méhszájat? Én 22 hetes vagyok és még nem nézték. Egy ismerősöm szerint a 20. héten már kellett volna. Nem kellene erről szólnia a dokinak vagy a védőnőnek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem még nem nézték igaz nincs is semmi panaszom. Védőnőm szerint csak ezért nem vizsgálták a méhszájamat.

35+6 hetes kismami

2009. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Alapesetben a 36.héttől nézik,ha nincs semmi panasz!

NST után vizelet,vérnyomás és a dokihoz is be kell menni,hogy megnézze minden rendben van-e,és ha van panasz vizsgál+UH.

38hetes km

2009. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én magánhoz járok, és nekem a 13.héttől nézi.Jó is, mert én a 20.héttől vagyok nyitva pedig nem volt panaszom.Szólt hogy több pihenés.

De mindenhol más ezek szerint.

2009. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. hát igen, én is ezért aggódom egy picit, hogy mi van ha idő előtt kinyílik és észre sem veszik. de úgy látom, másnak sem nézik :)

Azért jövő héten majd megkérdezem erről a dokimat :)

Boldog babavárást nektek!

2009. júl. 3. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem már a 6.héten nézték,utána 16.hetes korom óta magánhoz járok,és ő mindig nézi.

32hetes km

Boldog babavárást!!

2009. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak aznap nézték, amikor szülni mentem. És megállapították, hogy teljesen zárt. Négy órával később már kint volt a fiam. Nem volt semmilyen panaszom és különböző kukucska nélkül is minden rendben volt.
2009. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem minden egyes vizsgálat alkalmával nézték, az elejétől fogva. Havonta jártam privát a dokihoz. Az utolsó két hétben már nem nézte, nehogy fertőzést kapjak.
2009. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem éppen csütörtökön nézték először, akkor voltam 26 hetes, előtte nem vizsgált meg a doki, csak ultrahangal. Panaszom nincs, szerintem ezek a legjobb heteim a terhességem alatt.
2009. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!