Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tapasztalt már ilyet?...

Valaki tapasztalt már ilyet? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
Második babámat várom, 22 hetes terhes vagyok és ma reggel óta fáj az alhasam, de csak ha megmozdulok. Ha nyugalomban vagyok, akkor teljesen rendben van. Kicsit olyan, mintha izomlázam lenne, vagy megrántottam volna. A szeméremcsontom már hetek óta fáj, mert a Kicsi ezerrel nyomja neki a fejét. Lehet, hogy most valami ideget talált el, azt nyomja? A fájdalomérzet hasonló, mint amikor a csontot nyomja, csak most kisugárzik a hátamba is. A dokimat nem akarom ezzel zaklatni, de ha nem múlik el, reggel nála kezdek. Csak gondoltam hátha volt valakinek hasonló...
2012. jún. 11. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan zaklasd a dokit. Nekem volt ilyen érzés, és utána rövidült a méhnyakam, és el kezdett tágulni a méhszáj. Elmentem dokihoz, aki felírt MAGNE B6-ot és felpolcolt lábbal való fekvést, és így nem lett koraszülés:)+ még egy gyógyszert felírt, aminek nem ugrik most be a neve...
2012. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet, de jobbulást kívánok és írj holnap, hogy mi volt!
2012. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok- baba súlya nyomta a méhszájat...
2012. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül nem mentem dokihoz, mert elmúlt a fájdalom. Ennek ellenére azért felhívtam, azt mondta, magnézium, pihenés, fekvés, amennyit lehet, ha nem múlik, menjek be hozzá. De szerencsére elmúlt, már minden a legnagyobb rendben és jövő héten úgyis megyek hozzá!
2012. jún. 13. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!