Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjemmel teljesen meggszűnt...

A férjemmel teljesen meggszűnt a szex amióta gömbölyödök. mitévő legyek?

Figyelt kérdés
(most vagyok 20 hetes) tehát van még idő a szülésig . nem értem mi lehet az oka . sok faggatás után azt mondta, hogy csökkent a szexuális vonzalmam. nagyon rosszul esik hisz én is elsősorban az embert szeretem benne. egyébként nem vagyok duci 165/ 75 szép kerek pocakkal. nagyot csalódtam benne és már a bizalmam is megszűnt iránta.
2008. ápr. 27. 12:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem meg pont az ellenkezője a probléma. a férjem sűrűn szeretne szeretkezni, de én nem akarom. annyira féltem a babát, hogy nem tudok feloldódni. képtelen vagyok a szexre.

23 hetes vagyok.

2008. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Először is,szerintem a férfiak nem tudják átérezni mi történik most velünk.Mi fizikai és lelki kontaktusban vagyunk a babával,hiába teszik rá a kezüket a hsunkra igazából nem úgy élik meg mint mi.Az én férjem sosem mondott ilyet,kapható is lenne a sexre,de nálunk pl.pont fordítva van az egész.Olyan szinten nem kívánom én a dolgot,hogy már nem is lehet leírni.Eddig 3szor voltunk együtt de egyik sem volt jó számomra,sőt napokig éreztem,hogy nem volt jó.De belementem,mert annyira nem szörnyű és tudom,hogy neki is kell,férfiból van és azt hiszem 29hét alatt-ill.-6hét mert akkor derült ki a baba,sztem elég nagy teljesítmény,hogy kibírja a szerelem nélkül..

De tolerál.Kérdeztem megváltozott e az érzése,mert gömbölyödik a pocakiom és mondta nem,őt ez nem zavarja ez egy természetes dolog.Bár hozzá kell tenni én a férjemet viszem magammal dokihoz és látja az ultrahangokat,voltunk 4ds-en is együtt és az elején kézzel lábbal tiltakozott az apás szüls ellen,már ő készül rá és mondta bejön.Szóval ha kicsit bepillantanak és megpróbálod megértetni vele miis zajlik most odabennt lehet nyitottabb lesz mindenre.Az én férjem sem olvasgat babás dolgokról magától semmit,de pl a pempers.hu-n van,hogy mi történik vele hétről hétre-hogy fejlődik,ezeket mindig átküldöm neki emailben és elolvassa.a múltkor már pont ő kérdezte mért nem küldtem..nem volt időm.Szóval segíteni kell nekik,mert mi érezzük minden percben ,hogy velünk van egy pici élet,de ő nem tudja így megélni.Neki el kell hinni és ez nehezebb.

Én mondjuk a helyedben egy alkalmas pillanatban megkérdezném tőle mért csökkent a vonzalom, a hasad miatt vagy,hogy ott lakik bennt valaki,vagy csak félti,mert nem mindegy.Sokszor nem tudják kifejezni magukat rendesen,de te se írd le rögtön emiatt,Érdeklődni kell és beavatni a dolgokba.Pl az én férjem is az elején óckodott minden babás dologtól,már ő nézegeti a játékokat a legjobban,vett is neki egy pár dolgot.Én lepődtem meg a legjobban,pedig mi sem vagyunk olyanok,hogy állandóan simogassa a hasamat vagy ilyenek-ez kicsit hiányzik is,de neki ez nem megy,majd ha kint lesz.Szóval türelmesen vele,lehet ,hogy azt érzi háttérbe szorul a baba miatt,meg kell nyugtatni,hogy neki is szerepe van ebben és szükséged van rá és nem lesz utolsó.

29hetes kismama

2008. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok ez a 70%

Én inkább úgy gondolnám, hogy 70% találja továbbra is kívánatosnak (vagy MÉG kívánatosabbnak: hiszen a sok hormon miatt még a bőre is szebb, a melléről már nem is beszélve) - a párját, és a többi fél tőle.

Én úgy gondolnám, hog beszéld meg vele a dolgot. Kérdezd meg, hogy mitől fél, vagy mi nem tetszik... és alkalmazkodj ahhoz. Ha nagynak találja a hasad, akkor azon maradjon fenn a ruha. Ha félt, kérj az orvostól tájékoztatót, hogy mire kell figyelni (ne feküdjön rád - de szerintem ezt ő is tudja). Mondd meg neki, ha te kívánod. És jobban vond be a dolgokba. Amennyire ő szeretné, beszéld meg vele az új dolgokat - de lehet, hogy a régieket (amelyeket most ugye jobban hanyagolsz) - azokat hiányolja.

És ne vadulj - csak óvatosan. Lehet, hogy ettől fél.

2008. ápr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.én magam nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel, próbálok mindent megbeszélni vele, volt uh-on is velünk.türelmes leszek és várok.persze az hogy megszűnt a bizalam,pillanatnyi hiszti:)) volt.valóban az lehet ,hogy másnak lát és másként éli meg a helyzetet.mindenki véleményére kíváncsi vagyok és mégegyszer köszi.
2008. ápr. 28. 07:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia, így két évvel később szeretném megkérdezni tőled, hogy változott a helyzet miután megszületett a babátok? Érdekelne, mivel most én járok olyan cipőben mint amilyenben te voltál 2008 tavaszán... Köszi előre is.
2011. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!