Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A férjemmel teljesen meggszűnt...

A férjemmel teljesen meggszűnt a szex amióta gömbölyödök. mitévő legyek?

Figyelt kérdés
(most vagyok 20 hetes) tehát van még idő a szülésig . nem értem mi lehet az oka . sok faggatás után azt mondta, hogy csökkent a szexuális vonzalmam. nagyon rosszul esik hisz én is elsősorban az embert szeretem benne. egyébként nem vagyok duci 165/ 75 szép kerek pocakkal. nagyot csalódtam benne és már a bizalmam is megszűnt iránta.
2008. ápr. 27. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
A férjed most az anyát látja benned, és nem a nőt. Ez meg fog szűnni, miután megszületett a pici. Vagy megpróbálod rávenni, hogy kényeztessen, vagy elfogadod a mostani helyzetet.
2008. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szia!!hú hát ez tényleg nemszép dolog tőle!!az én férjemnek semmi baja nem volt azért mert terhes lettem és nagyobb lett a pocakom!!mondjuk mindenki más hallottam már olyat mint a te eseted hogy elfordulnak a nőktől mert így már nem találják vonzónak a nőt!!de az is lehet hogy csak fél nehogy baja legyen a babának!!! sajnos erre nem lehet mitmondani próbáld meg belőle kiszedni miért ennyire tartozkodó!!de az a másik hogy ő is férfiból van és nemhiszem hogy kibírná szexuális életnélkül még a szülésed végéig!!ezért légy résen nehogy mássnál keressen vígaszt!!

addig is neidegeskedj pihenj sokat!!grat a babához!!

2008. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A ffiak 70%a nem tud nőként nézni a kismamákra, a maradék 30 pedig még vonzóbbnak találja így a nőt. A bnőm férje - bármily gusztustalanul is hangzik - szinte undorodott a feleségétől ahogy egyre jobban kerekedett. A bnőm elfogadta és megértette ezt, ő sem találta vonzónak magát kismamának és őgy fogta fel, hogyha meglesz a babóca minden helyrebillen. És így is lett. Szval a bizalmad ne veszítsd el, hisz nyilván szereted, ha szülsz neki egy kismanót. A ffiak nagy része ilyen és kész. Olyasmi ez mint hogy az újjszülöttel sem tudnak mit kezdeni,addig a pontig míg ki nem mondja a növekvő bébi a bűvös szót: "apa" :-)
2008. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem tudom...az én ismerősömmel is ugyanez történt...aztán szépen elválltak, mert a szülés se hozta helyre a dolgokat, ugyanúgy taszítónak tartotta a feleségét ...egy pasi, főleg, aki nyiltan szemedbe mondja, h már nem tart vonzónak..hát, én egy másodpercig se bíznék abban, h nem megy félre hónapokon át akárhogyan is szabadkzik, hogy ő ugyan nem....sztem a ffiaknak nem a 70%a ilyen, hanem jóval kevesebb....
2008. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A közösülésen kívül is vannak mindeféle egyéb szexi lehetőség a várandósság alatti szexélethez. Ez sem érdekli, totál elutasító?
2008. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
reméljük tényleg nem 70% az a 70%. De tény hogy én is nagyon sok olyan pasit látok, aki nem tud a helyzettel mit kezdeni, hisz nem éli át belülről ezt a folyamatot. Tehát nem az a megoldás, hogy azonnal megvonja az ember lánya a bizalmat gyermeke apjától, nem?? Mint ahogy az előttem szóló is írja. Egyéb huncut kis praktikák? Vagy ha nincs szex akkor másfajta programok ba szabadban, a városban. Meg mostanság kifejezetten szexi kismamaruhákat is lehet venni!;-)
2008. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Telejsen igazad van,hogy rosszulesik,mikor az Ő gyermekét hordod a szíved alatt.

Nekem is nagy a pocim és néha nehézkes már,de az én Kedvesem egy tündér.:)

Nem értem a párodat...

31 hetes kismami

2008. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

Szia,

nálam is ez a helyzet,január óta nem volt semmi sex. Ő ezt azzal magyarázza,hogy fél hogy baja lesz a babának, vagy nekem okozna fájdalmat.Amúgy tudom hogy szeret csak vannak ilyen férfiak is.

2008. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Próbáld meg azért egy másik szempontból is nézni ezt a dolgot, mielőtt érzéketlen faszkalapnak kiáltod ki a férjedet! Kisbabát vársz, gondolom sokat beszélsz róla, látja a pocakodat, ha mozog, mondod neki, hogy fogja meg stb. Ha azt mondja, hogy csökkent a szexuális vonzerőd, nem azt mondja (szerintem), hogy kövérnek lát, vagy csúnyának, hanem MÁSNAK. Tudjuk, milyenek a férfiak, agyon kéne verni őket, hogy az ilyesféle dolgokról őszintén és zavar nélkül beszéljenek, de attól még érzik őket, és néha rosszabb lesz attól, ha terrorból faggatózik az ember lánya. Van, hogy tényleg féltik a babát, mert egész egyszerűen alig van információjuk arról, mi is történik odabent. Én személy szerint úgy gondolom, hogy egy terhességnél a pasik nagyon el vannak hanyagolva lelkileg. Gondold el, gyereket vársz, változik a tested, anya leszel, egy csomót olvasol róla, szinte csak ezzel foglalkozol, a környezeted, családod meg csak veled. Nekik meg ott a meló, a családfenntartás, és ugyanúgy vannak félelmeik, hogy te jó ég, apa leszek, ugyanúgy aggódnak minden miatt, csak általában magukban őrlik ezeket. Természetesen senki nem lát bele egy másik ember kapcsolatába, én csak azt mondom, más szempontokat is vegyél figyelembe, mielőtt hallgatnál az olyan véleményekre, hogy fúj, micsoda szemét, biztos el fogtok válni. Egy nőnek ezerféle praktikára van lehetősége, szexben és minden másban is, és ha valamiért érdemes küzdeni, akkor kell is. Ellenben ha a férjed valóban egy érzéketlen állat, akkor bocs ezért a hosszúra nyúlt tanácsért!

26 hetes kismami

2008. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szia,nekem ugyanez a problémám volt ,most 35 hetes vagyok, semmi szex köztünk,végig nem is volt,nagyon ki voltam idegileg,nem eröltettem a dolgot,teljesen megprobáltam megérteni és forditott helyzetbe gondolni magam,ha megszülök se fogom eröltetni,mert mostmár kiváncsi vagyok,mikor jön el az az idö amikor ismét kivánatosnak tart.Attol független sokkal szorosabb lett kettönk közt a viszony,mint valaha,ami nagyon jo :) sokkal többet kényeztet és sokkal jobban szeret. kitartás és bizz benne,és magadba is ,ne lelki fájdalomként éld ezt meg,és ne emészd magad mint én az elején,mert semmi értelme.
2008. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!