Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik jobb? Magne b6, vagy a...

Melyik jobb? Magne b6, vagy a Béres Magne b6?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok és most magne b6 szedek napi 6-ot.A Béres magnéziumból mennyit lehet szedni naponta?Köszike a válaszokat.Boldog babavárást mindenkinek!!!
2008. ápr. 26. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Ugyan az,csak más gyártja.De a gyogyszerész biztos segit.A napi 6ot kimondta neked.Nekem napi 1et mondtak.
2008. ápr. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
SZia! A Béresből csak 1-et kell bevenni egy nap,a simából meg ugye legtöbbször 6-ot az orvos utasítására.:) Én is ugy szedem 3*2-vel,de most akarok váltani a Béresre,mert azért anyagilag olcsóbban jövök ki.
2008. ápr. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%

Helló! Ne váltsatok a Béresre, sokkal gyengébb minőség! Ha megnézed az összetételét és összehasonlítod a MagneB6-tal, meglátod, ég és föld a különbség. Amúgy én próbáltam mindkettőt, mert a terhesség elején állandóan rókáztam, de nekem a Béres nem csinált semmit.

A MagneB6-ból pedig valóban a napi 3X2 a bevehető mennyiség, de nekem az annyira bevált, hogy nem is vettem be ennyit, max. napi 3X1-et.

2008. ápr. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez is olyan, hogy kinek mi jön be! Eleinte én is a sima Magne B6-t szedtem, de váltottam a Béresre, mert ugye olcsóbb is, és nekem az vált be jobban! A sima Magne B6-ból 3x2-t, a Béresből napi 1 szemet lehet bevenni!

Minden jót!

2008. ápr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Béres vált be.
2008. ápr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eleinte a sima magne b6-ot szedetem.3*2t,de az mellett is elkezdett keményedni a hasam,akkor váltottam a béres magne b6-ra ami olcsóbb is,és jobb is..Legalábbis nekem..A sima magne b6-ból napi max 3*2,a bérsből napi 1db-ot ír,de én napi 2db-ot szedek,orvosi utasításra.Amugy a sima magne b6-ban 1db-ban van 48mg magnézium,tehát ha 6db-ot szedsz 1 nap,az is csak 300mg magnézim.A béres pedig 1db 250!!mg magnézium,tehát sokkal jobban megéri,és mióta én béresre váltottam,szerencsére elmúltak a keményedéseim.....32hetes kismama
2008. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Én is Béresre váltottam, szerintem jobb!!!!Én sem keményedek azóta és ha megikedek akkor még beveszek egy felet este!!!

28 hetes kismama!

2008. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egyertelmuen a Beres jott be.

Abbol eleg egy/nap, ha esetleg faraszto a nap es picit kemenyednek, beveszek meg egy felet.

2008. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,énis inkább váltok a béresre.mert már azt unom a hagyományos magne b6-ban hogy 6 szedek belőle naponta,és a vádlim is görcsöl,hasam is néha,és elég sokszor kemény a pocim.Nem akkarok többet bevenni már.Inkább váltok.Meg anyagilag is olcsóbb.
2008. ápr. 27. 11:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Én s béres szedő vagyok, napi 2,5 felet nyomatok. Én úgy csinálom, h nem veszek be egyszerre egy tabit, hanem eltöröm ketté és apránként adagolom felesével. Nagyon ok lett a végeredmény. :O)
2008. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!