Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27. hétben járok, kezd rám...

27. hétben járok, kezd rám jönni a "farkaséhség"? Hogy lenne jó nekem is és a babának is?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék nagyon sokat felszedni, idáig csak 5 kg jött fel. Viszont termászetesen az első a baba, hogy neki "mindene meglegyen"
2008. ápr. 26. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj többször keveset enni. Sétálj nagyokat,mozogj sokat, de ha este jön rád az éhség egyél gyümölcsöt és joghurtot. Természetes, hogy a baba az első, de ez nem azt jelenti, hogy a mamának rengeteget fel kell szednie, mert az nekünk sem egészséges.

Üdv, 29 hetes kismamai

2008. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha szereted a krémleveseket akkor egyél sokat,és igyál gyömilevet kicsit az is "eltölt".Én most várom a másodikat,az elsőnél voltam igy,szülés után azzal a "versenysulyommal " jöttem ki.A lányom 3110 grammal született.Hála a gyüminek és a zöldségeknek gyönyörű bőrrel szöletett meg kicsattant az egészségtől.
2008. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!