Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is nagy a pocim...

Szerintetek is nagy a pocim 29 hetesen?

Figyelt kérdés

[link]


Mindenki azt mondogatja hogy hatalmas lettem.... jó sokat is híztam....


2012. jún. 8. 19:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ez nem nagy,hanem hatalmas!Elég lehet cipelni.Nekem a 2.babánál kb. a fele volt,amikor szülni mentem.Most várom a 3.-at,24 hetes vagyok,de még a normál,terhesség előtti gumis derekú nacijaimat hordom,a felsőim is jók,és még a bugyim se szorít.Nem irigyellek,pláne,hogy most jön a java,és a nyári kánikula!
2012. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Hűűű,ez hatalmas:):):)


Nekem is nagy pocim van, de nem ekkora, 1 kg-ra saccolta a doki, azt mondta 4 körül lesz ha megszületik, akárcsak az első.

Neked nagyon nagyon nagy!!!!:)

2012. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Hűűű milyen nagy!:) Csinos vagy, amit híztál azt is csak pocakra, de mi lesz a végére?? ezt a kérdést megőrzöm, kérlek tegyél majd föl a végéről is képet!

Bőröd bírja?Hányadik baba?

2012. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
amúgy kisláány vagy kisfiu?
2012. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Húúúhhh. Én még csak 23 hetes vagyok, de szerintem is hatalmas a pocid, bár nem tudni kinek mekkora lesz.


És h-h ekkora lett? Mármint az elejétől kezdve mindig nagyobb volt a pocid?

2012. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Gigapocak :)) milyenek az éjszakáid? Nekem fele ekkora sincs 24 hetesen és így is nehéz sokszor.. Hát kitartást Neked,a végére talicskával kell majd tolni :))) na jó,viccelek.

Boldog babavárást!

2012. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Igen, tenyleg hatalmas. A baba meretei normalisak?

Csak azert kerdezem, mert egy ismerosomnek kb felidotol oriasi volt a pocakja, de tenyleg durvan nagy. O is kb 30 hetesen has alapjan mar szulhetett volna.

OK, sokan mondjak ezt, akik buszkek a nagy pocakjukra, hogy "28 hetesen azt hittek mar nst-re megyek" es hasonlok, de annak anlanynak tenyleg, tulzas nelkul oriasi hasa volt. 4d-n nem volt, a sajat dokija mindig normalisnak merte a babat, meg tul is hordta egy hettel. Vegul csaszarral szult es kozel hat kg lett a baba es 64 cm. Egybol csinaltak cukorterhelest, magas lett nala es a babanal is, szoval kiderult, hogy terhessegi cukor volt a gond. Pedig a 24. Heten volt terhelesen is es ott nem latszott.

Szerencsere mas baj nem lett.

Szoval azert erdemes lenne esetleg elmenni egy kulso dokihoz is pluszban meresre, nezesd a cukrodat is.

De az is lehet, hogy nem fog vegig ilyen tempoban noni. Szegeny lanynak durva kotenyhasa lett, sajnos nem huzodott vissza a bor. Igazabol nem csodalom. O is vekony talan emiatt is tunt meg nagyobbnak a pocak.

Minden jot!

2012. jún. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
te jóóóóóisten. én fele ekkorával mentem szülni.
2012. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tényleg jó nagy, kíváncsi leszek a végére én is:-)
2012. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nehéz lehet cipelni!!! A hízás azért nem lehet olyan vészes, mert tényleg csak a pocakod óriási.

Én is kíváncsi vagyok, hogy mekkora lesz a végére.

2012. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!