Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen jól látható a...

13 hetesen jól látható a pocim. Már a baba, vagy még mindig az átrendeződések és a puffadás lenne?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 13:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Első babuci. Nem hordok kismama nadrágokat még, de már a kinyúlt farmerjaimat kellett előszednem, és a gumis derekú szabadidő nadrágjaimat már jobban kedvelem.
2011. febr. 11. 13:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt mondják, hogy az átrendeződés miatt és egyúttal puffadás is. De én elég sovány voltam (48-50kg), és nekem is gyanús volt az első babámnál. Meg voltam győződve, hogy ez a pici és persze a magzatvíz. De rá kellett jönnöm, hogy mégsem valószínű. Úgyanis a másodiknál még 16 hetesen is csak akkor látszott valami, ha nagyon néztem. Tehát lehet hogy azoknak van igazuk, akik a puffadást mondják. De azért hihetsz benne, hogy a baba, mert annyira jó érzés......
2011. febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha vékonyabb vagy, simán lehet babapocak. Nekem a 10. héten kezdett látszani és a 13-14. héten már egyértelmű volt.
2011. febr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első nekem kb 16.héten látszódott..A második már 12 hetesen olyan volt mintha 18 hetes lennék.És most a 3..még csak 9 hetes vagyok de látom hogy nő a pocim.És apácska is látja:D
2011. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!