Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mondtak először kislányt...

Kinek mondtak először kislányt, és hányadik héten derült ki hogy mégis kisfiú?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 21:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem most mondták, hogy hetven százalék, hogy kislány. Kíváncsi vagyok, hogy a 18. hetire megváltozik-e a véleményük. Szegény párom nem hitte el, hogy kislányt csinált. :) Izgatottan várjuk, hogy mi lesz. Én ettől függetlenül örülnék, ha lány maradna. A fiú nevekkel gondban vagyok...:/
2012. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 18 héttől kislányt mondtak, 4D-n is, aztán a 35 héten fiút. Fiam is született, már 4 éves!
2012. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

20 hetes uh-on kislanyt mondtak. Tobb uh nem volt (kulfoldon elunk). A szulesnel derult ki,hogy a lanyunk megkukacosodott :))) Szuletett egy nagy 4 kg-s,60 centis fiunk. Ferjem egybol ment ruhat vasarolni mert szinte mindenunk rozsaszin volt.

Most varom a masodik babat,20 hetes uh-on fiut mondtak. Most 24 hetes vagyok,tegnap voltam uh-on,doki 100%-re fiut mondott,nekem is megmutatta a "bizonyitekot". Hat,eleg egyertelmu volt :) Igy mar biztosra elhiszem,hogy fiu mert egy uh nekem nem volt eleg arra,hogy meggyozzon.

2012. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Anan válasza:

Sziasztok,

mi tegnap voltunk a 22 hetes 4D-s ultrahangon, ahol kiderült a turpisság. Eddig kétszer is: a 12. és a 16. heti uh-n is lányt mondtak biztosra. Tegnap már fiút. Nagyon is fiút mutatott a gép. :)) Remélem újabb meglepetésben nem részesülünk a szülésig már. :)

2015. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!