Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen eleg volt?! Az...

Kendrane kérdése:

34 hetesen eleg volt?! Az elejetöl nem egyszerü/magnezium ellenere allando fajdalom, vizesedes, verzes, aranyer, zsibbadas/ Mar minden nap kinszenvedes, föleg az ejszakak. Van meg valaki hasonlo cipöben?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:

szintén így vagyok..csakhogy én még 18 hetes vagyok, második baba KÍNSZENVEDÉS ez!!!!

jobb lesz valaha???.... na ezt én sem tudom..

2012. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Drágáim :), ez még csak a "bemelegítés"....2 gyerekem van szóval nem a levegőbe beszélek....
2012. jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom h meg 2-3 hetet bennt kell maradjon,de annyira faradt vagyok idegileg,hogy mar azt se bannam ha ma elindulna,egyebbkent mar 2 hete 2400g-ra becsültek..
2012. jún. 6. 15:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Első babád?:)

Nekem egy ismerősöm állandó rosszullétekkel küzdött, nem is hízott az első hónapokban, inkább fogyott....itt fájt-ott fájt...mondtam neki, amit itt is, h ez igazából semmiség. Lehet h a gyereknevelés nem jár vizesedéssel meg zsibbadással, de agyilag az is fárasztó, szinte néha többszörösen is, mint a fizikai terhelés.

De amúgy tudom, most ebben az adott szituban/állapotban Neked, Nektek nehéz. Nekem is az volt.

2012. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En is ugyanigy vagyok.annyira nyom lefele,h neha ugy erzem elhagyom es menni is kin keserves.Allando orrdugulas,szekrekedes,rengeteg a sav...stb.2. baba. 34+4
2012. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem elsö es elsö doki szerint 34+2 nel vagyunk,de mensi szerint 35+3 lenne.Remelem azert lesz meg nehany jobb nap es,h nem kell a vegeig huzni.
2012. jún. 6. 16:44
 7/8 anonim ***** válasza:

A magnéziumot most csökkentjük, elkezdtem vizesedni 1 hete,nagyon nyom a baba, de hessegetem erről a gondolatokat és próbálom győzködni magam, hogy édes a teher, de már több a fájdalom, kellemetlenség része, az elején a problémák miatti aggodalom.... Nekem is sok már testileg és kicsit lelkileg is, hogy hetek óta saját magam rabja vagyok. Nagyon várom, hogy megszülessen, egyenlőre apróbb fájdogálások vannak, de nincs jele, hogy sietne, 1 hete 2800 grammra becsülték. Kitartás mindenkinek, egyre nehezebb az utolsó pár hét, nem csak nekünk a pocaklakóknak is: kevesebb a hely, nekik sem kényelmesebb, mint nekünk :(

36+4 hetes kismama

2012. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2: mindig a 2 gyerekesek tudnak mindent legjobban.
2022. nov. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!