Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák alhasi fájásnál...

Kismamák alhasi fájásnál használ/t nektek a magnézium?

Figyelt kérdés

Nekem fájdogál egész lent az alhasam, nem görcsöl, csak gondolom nyom a gyerek.A 30 hetet betöltöttem, pár napja érzem ezt. Szedek 2X1 Mgb6-ot,de semmi javulás. Csütörtökön megyek dokihoz meg védőnőhöz,majd említsem meg neki ugye? Nektek mi volt erre jó?

Köszönöm.



2012. jún. 5. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A magnézium egész jó segítség lehet, de a magne b6-nál jobbak a teljes magnézium-készítmények (mint pl. magnesii citrici). Én ezt szedtem, és jobb volt egyértelműen mint a magne b6. Napi 3x1 szemet kellett bevennem, tehát neked is növelhető majd az adag.

A másik pedig, hogy babád egyre nagyobb, ahogy fészkelődik egyre jobban fog nyomni, tehát az összes kellemetlen érzés nem szüntethető meg.

Dokinak természetesen említsd meg, de míg nincs tényleges, görcsös, "vérzős" fájdalmad, addig nem lesz baj.

2012. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Magne B6 nekem sem használt én a Magnesii citricii-ből szedtem 4-5 x 1-et, 2. hete már csak 2x1-et, ha kellett No-spát, ha mész orvoshoz említsd meg mindenképpen, legfeljebb ránéznek a méhnyakra/mészájra.

36 hetes kismama

2012. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a Magnesii citricii-t szedtem az elején, aztán hozzászokott a szervezetem és a magne B6-ot szedtem utána! Nekem keményedett már nagyon az elején a pocim és 30héttől voltak jóslófájásaim is! Szerintem a babó nyom lent, azon meg nem hiszem, hogy segítene a magnézium! :)

jó babavárást!

2012. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!