Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen hasi Uh-on már...

7 hetesen hasi Uh-on már mindenképp kell látni szívpulzációt?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok, az orvos hasi Uh-on nem látott szívpulzációt. Hasi Uh-ot csinált, mert ő már a kézi vizsgálat alapján azt gondolja, hogy 7-8 hetes vagyok. Ami biztos, hogy nem igaz. Ha jövő héten is hasit csinál, és esetleg nem látszódna a szívpulzáció, akkor szóljak neki, hogy esetleg hüvelyit csinálhatna? Nem értem, hogy ma miért nem csinált...így csak jól beparáztatott, hogy jövő héten aztán mindenképp látni kell!
2012. jún. 4. 21:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, nekem nagyon pontos volt a mensim, úgyhogy tényleg annyi volt napok alapján, egyszer sem csináltak hüvelyi uh-t a terhességem alatt.

36 hetes kismama

2012. jún. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
5+4 vagyok én ezt elekrülendő csak a jövő hét végén készülök dokihoz. voltak elhalt babáim, már nem akarom hallani,hogy még nincs szívhang, lehet, hogy nem jól számoltunk... megőrülök még 1 1/2 hétig, de legalább nem mondanak addig sem semmi negatívat. ezért kérlek te is próbálj meg megnyugodni, foglald el magad valamivel és bírj ki még 1 hetet, biztosan megéri :)
2012. jún. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! :) Igen, mást nem tudok tenni, csak várni, ez nem rajtam múlik, hogy fejlődik-e, vagy sem, tenni ezért semmit nem tudok én. Inkább várok türelmesen egy hetet, és remélem a legjobbakat :)
2012. jún. 5. 11:07
 14/17 anonim ***** válasza:
előző vagyok, én ugyanúgy aggódok, de nem tudom előretolni az időt... szorítok neked :)
2012. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ma voltam megint, én minden rendben volt, hüvelyi ultrahangot csinált, szívműködés rendben volt :)
2012. jún. 11. 15:59
 16/17 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. mivel folyamatosan fájt a bal oldalam ma elmentem dokihoz, félve nehogy mégenkívüli legyen... hát nem az :) hanem ott van szépen a helyecskéjén és éldegél :))) a két vetélés és a korom miatt fokozottan veszélyeztetett leszek, de majdcsak eltelik az a 8 hónap:) olyan fura volt a kicsi pöttyöt megmutatni a gyerköceimnek, sőt legelőször a vőm látta, mondom itt a kicsi sógor :)
2012. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Dejóóóó :)) Végre te is megnyugodhattál akkor! Nem lesz semmi baj, a 8 hónap meg szerintem el fog repülni! Az eleje mondjuk kicsit stresszesebb, de már próbálom én is lazábbra fogni, ha idegeskedik az ember, az jó hatással sosincs!
2012. jún. 11. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!