Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mivel nyugtattátok magatokat?

Ti mivel nyugtattátok magatokat?

Figyelt kérdés
most vagyok két hónapos terhes és még kb másfél hét mire megyek a köv.UH-ra!tudom,hogy nem szabadna,de aggódom mégis,hogy élhet-e még a babám!terhességem kezdetekor még dohányoztam,igaz,hogy kevesebbet...a napi egy dobozt vittem le napi 4-5 szálra,most tartok ott,hogy már egyet sem szívok!mióta tudom,hogy terhes vagyok,azóta szedek terhes vitamint,tudom ez nem váltotta ki a dohányzást!nincs semmi terhességi tünetem,csak egy kis cicifájás vagy olyan dolog,hogy görcslés vagy vérzés,de mégis aggódóm!
2012. jún. 4. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!Nincs semmi baja a babának!

Én szereztem sztetoszkópot és baba szívhallgatóval!

Az hogy fáj a melled az természetes szerintem!

2012. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne aggodj ha nem élne a babád akkor kilöködne vérzéssel, de az hogy a 2 honap után nincs tüneted örülj neki, ne aggodj hanem örülj a pici babának. én is cigiztem és mikor terhes lettem csökkentettem majd elhagytam nagy nehezen, most a kisfiam 2 éves de semmi baj nincs:)
2012. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
annak csak örülök igazából,hogy nincs tünetem,csak van bennem egy pici félelem,hisz annyi olyat hallani,hogy elhal úgy a baba,hogy nincs is jele!bár próbálok bizakodó lenni,mert pont hat hetes voltam,mikor már volt szívhangja!én is gondoltam már a magzati szívhangfigyelőre,de még holnap töltöm be még csak a 10.hetem!azt mikortól érdemes használni?úgy hallottam,hogy csak a 12. héttől lehet befogni vele a pici szívhangját!
2012. jún. 4. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen a 12.héttől tudod használni!

Addig ki kell bírnod valahogy!Nem lesz semmi baj!

Emlékszem én is sokszor aggódtam,hogy minden rendben van-e!

Ilyenkor vettem elő a sztetoszkópot, bár már nem emlékszem hallottam-e valamit, talán bugyborékolást, ahogy mozog!

Na, meg csináltam néha-néha tesztet,kíváncsiságból,hogy ugyanolyan erős-e a hcg szint!

Bár lehet,hogy hülyeségnek hangzik, engem akkor megnyugtatott!

Úgy voltam vele, ha baj lene, akkor ugye csökken a hcg. szint!

2012. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tunetek nem min denkinel jeletkeznek egybol,.nekem igaz a 6 hettol minden bajjom volt ,de tul eltem,.!!orulj neki hogy meg nem vagy rosszul,.es hogy konnyen viseled,.ezek a felelmek szinte ,minden kismamiba felmerulnek,.mert feltik a picikejuket,.de nyugodj meg ,.nincs a babodnak semmi bajja,.a cicid pedig ennel meg csak jobban fog fajni sot!!meg noni is :) csak pozitivan alj a dolgokhoz,.pozitivan gondolkodj,.mindig csak a leg jobbat,hidd el sokat segit a terhessegi idokon,.:) Boldog baba varast ,.es egessegben Boldogsagban kisbabat kivanok :)
2012. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!