Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csípőfájás jelentkezik másnál...

Csípőfájás jelentkezik másnál is? Én már egy hete szenvedek vele, úgy megyek mint a csipőficamosok! Miért? Természetes ez?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam jelentkezett! de nálam gond is van a csípőmmel!(nincs normális bent a combcsontom, de ennek ellenére tökéletes a járásom észre sem lehet venni, csak akkor ha kattog:))

Na szóval nálam jelentkezett a 3.harmadban és a súlyom miatt.

2012. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hú, borzasztóan fáj és egyre jobban, éjjel jön elő, ahogy egymáson van a lábon és húzódik a fájdalom a bokám felé.


Mit kell ezzel csinálni?

2012. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tusom mit kell vele csinálni,de lassan elviselhetetlen lesz a fájdalom!Ha ülök semmi gond,vízszintbe helyezni magam eltart egy darabig,meg felkelni az ágyból,a sétáról meg nem is beszélek!!:(
2012. jún. 4. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Mintha én tettem volna fel a kérdést! Ugyanez... Úgy érzem magam amikor megyek mint egy túlsúlyos csipőficamos bálna. Sajnos én sem tudom rá a megoldást, csak a szülést. :-)

Boldog Babavárást!

30 hkm

2012. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!