Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem a kórházban azt mondták...

Nekem a kórházban azt mondták a szülészeten, hogy ne hordjam a haskötőt, mert akkor nem megy vissza a hasam. Most akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát őszintén nem tudom . én a pocimra fektettem mindkétszer a kisbabát úgy aludtunk visszament a pocim . kb. ugyanolyan mint a homokzsák bár nem császárom volt.
2012. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőnél hordtam, szépen visszament a hasam, és jól is esett, hogy "szorít". Mindig akkor vettem fel, ha pihenőben voltam. Amikor mozgásban voltam, akkor legtöbbször levettem, hogy maguktól is mozognak az izmok.

Másodiknál is szépen visszament a hasam, itt nem hordtam haskötőt, mert elfelejtettem.

Most a harmadikat várom, gondolom megint vissza fog menni a hasam, de azért hordani fogom, feltéve, hogy nem felejtem el :)

2012. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A haskötőt nem kell 0-24-ben hordani, amikor jól esik a támaszték a hasnak, nekem van, de vettem olyan magas bugyikat, amik nem ennyire szorosak és tartanak,nekem a pocakomnak is jól esik ilyet hordani, és a nagy pocakomnak a hastartó pánt is jó. Szerintem ahogy kényelmes.

36 hetes kismama

2012. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Te a terhes haskötőre gondoltál??

Akkor bocs, mert én a szülés utáni leszorító haskötőre gondoltam!!!!

2012. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!