Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang szerint 7 hetes...

Ultrahang szerint 7 hetes terhesség, menstruációs ciklus szerint 8 hetes?

Figyelt kérdés
Április 5.-én volt az utolsó menstruáció első napja. Az alapján most vagyok 8 hetes (4 napos) kismama. Múlt hét szerdán (30.án) voltam ultrahangon, ami szerint akkor 6 hetes 5 napos voltam. Vagyis egy héttel kevesebb. A baba 6,6 mm-es, jó szívhanggal, minden rendben. Lehet esetleg kései peteérés miatt az egy hét eltérés? Vagy én nem számolok jól valamit?
2012. jún. 4. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet simán attól, hogy egy héttel később volt pé-d :)
2012. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is végig 1 héttel kisebb volt a babám uh. alapján. Aztán végül 10 nappal hamarabb született a ciklusom alapján, szóval uh. alapján 2,5 héttel hamarabb.

De én már az uh-nak nem hiszek. Aznap, amikor született a fiam 2500 g-ra becsülték a súlyát uh-n, aztán megszületett 3110-zel :)

2012. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is pont egy hét eltérés van, ma vagyok 8 hetes, de az uh szerint meg 7 hetes. Én tudom, hogy nem féliőben fognat,de még így is van egy pár nap eltérés. Nem mondta a doki, hogy gond lenne.
2012. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ciklus alapján nagyobb lenne, de tudom, hogy késői peteérésem volt, tehát ahhoz képest egy héttel kisebb a terhesség. A babám meg méretei alapján a fogantatás szerinti dátumnál majdnem 2 héttel nagyobb :-)

Mivel van szívhangod, semmivel se törődj :-)

Nyugodt, boldog 9 hónapot Neked!

2012. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! Nalam ugyanez a helyzet en mensi szerint ma lennek 10+3, uh szerint 9+2 vagyok. Valszeg kesoi peteeres, nekem is ezt mondta a dokim. Mondjuk engem nem lepett meg mert amugy is 33-35 naposak a ciklusaim. Ha van szivveres es novekszik akkor ne izgulj mert minden ok. Anno a lanyomat vegig egy hettel nagyobbnak saccoltak aztan 10 nappal tulhordtam 4150 g-mal szuletett.
2012. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Boldog Babavárást, és Babázást mindenkinek!
2012. jún. 4. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!