Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy érzed/érezted magad...

Hogy érzed/érezted magad ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Hogy érezted magad amikor a vetélésed (missed ab)után kiderül, hogy egy ismerősőd, szomszédod vagy épp rokonod terhes és ha a te babád is megmarad kb. egyidőben szültettek volna? Volt ilyenben részed? Könnyen vetted vagy nagyon elszomorodtál? Velem ilyen történt. Örülök, hogy az illetőnek sikerült és kívánom neki, hogy minden rendben legyen, de nekem azért rossz érzés volt, hogy kb. ugyanannyi hetes lennék mint ő ha az én babám is megmarad. Én elszomorodtam, most már jobban vagyok és hamarosan mi is próbálkozunk újra, csak érdekelt ki hogy van vele!

2012. jún. 3. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami veled történt! Akik hasonló helyzetben voltak már azok tudják min mész keresztül. Ez az érzés meg fog maradni addig, amíg nem leszel megint állapotos, és nem születik gyermeked. Viszont utána sokkal könnyebb lesz. De nem fog elmúlni úgy év, hogy ne jutna eszedbe az, akit elvesztettél. Legalábbis én így vagyok vele, pedig azóta már 2gyerekem is született.
2012. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. jún. 4. 07:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Az illető aki most babát vár, most 9 hetes én a 11. héten lennék. Pár hónapja beszélgettünk, hogy mindketten a babát tervezük. Ők a harmadikat, mi a másodikat. Egyszerre sikerültek a babáink, csak sajnos nekünk ismént nem maradt meg! Pont a 9. héten volt a missed ab-m. És sajnos ez volt a harmadik. Az első kettő után született egy kislányunk, aki most 19 hónapos. Akkor rosszabb volt, mert most már a lányom ad erőt, de azért most is rossz, igaza van az első válaszolónak, tényleg soha nem fogom elfelejteni a három elveszített babámat, még akkor se hogyha most tényleg a lányom a legfontosabb és bizok benne, hogy hamarosan jön hozzánk majd egy kistesó is!
2012. jún. 4. 08:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem 10 éve volt szabàlytalan petezsàk miatt 8hetesen. A mai napig nem tudtam kiheverni. Most 30 vagyok és minden vàgyam. Nem sikerűl :( fel a fejjel, az élet megy tovàbb. Lesz gyönyörű babàd és mindennél jobbban fogod szeretni. Sok sikert! :-)
2012. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon köszönöm a választ!
2012. jún. 4. 21:38
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szorítok, hogy neked is sikerüljön!
2012. jún. 4. 21:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Köszi :-)
2012. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nemrég vetéltem el a 10. héten és most derült ki, hogy egyik közvetlen kolléganőm 1 héttel hamarabb esett teherbe mint én. Remek lesz végignézni hogy fejlődik a babája:-(
2012. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 TKI Ibolya ***** válasza:

Nekem is volt kettő sajna.A barátnőm kislánya egyidős az első elvesztett babámmal.Soha nem voltam rá irigy még az ultrahangra is elkísértem.azóta meg van a babám ő a harmadik gyerekem de soha nem felejtem el a két elhalt babámat.Sokszor eszembe jut vajon éreztek e valamit oda bent amikor jött a vég? Lehet hülyeség,de már baba formájuk volt.:(


Sok erőt és kitartást neked!

2012. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én is átéltem ugyanezt még jó 4 éve, ráadásul "duplán". Ugyanis a barátnőm 4 hónappal előttem járt, majd kiugrott a bőréből, mikor kiderült, hogy én is terhes vagyok. Aztán a 10. héten elment a babóm, és rá pontosan 2 napra kiderült, hogy az unokahúgom is terhes.. Akkor nagyon rossz volt pár hónapig, de mire megszülettek a babáik, enyhült a fájdalom, a rossz érzés. Addigra már újra az éltetett, hogy mikor sikerülhet újra. Nos, picit váratott magára, mert rá majdnem másfél évre jött össze... de azóta már van egy 2,5 éves kisfiam, és most várjuk a 2.-kat, 28 hetes vagyok. Csak az idő segíthet, és a remény, hogy Te is leszel édesanya! Nagyon sok erőt, kitartást, jó egészséget kívánok hozzá!!!
2012. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!