Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A második trimeszter végén...

A második trimeszter végén normális hogy fájogat a pocakom? Fájhat azért mert már egyre jobban nő a baba és egyre nagyobb terhelésnek van kitéve a méhem?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok és mostanában fájogat a pocim,mivel ez az első terhességem nem tudom hogy ez normális-e?Főleg az alhasam szokott ott ahol a bugyi is van, illetve nyomásra a pocim is, ahol a babuci van.Persze nem merem nyomkodni nehogy valami bajt okozzak neki odabent.Tény hogy mostanában elég sokat idegeskedtem a munkahelyem is megszűnik és eléggé megviselt bennünket ez az egész.Lehet hogy a stressz is közrejátszott de mostmár itthon leszek és pihenek.
2008. ápr. 25. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. a 23 hét az még nem a második trimeszter vége.. ill csak nem a vége. Nos nem épp természetes, de a stressz mindent megmagyaráz, szerintem, de csak laikusként mondhatom. Nem írtad, hogy ez most szúrkálás, vagy görcs jellegű, vagy csak olyan sejtetős mensi előtti valami.

Nekem is nem rég kezdődött olyan sejtetős mensi szerű valami, de én már 10 héttel előrébb vagyok durván. 32 hetes vagyok, és nekem azt mondta a doki, hogy még korai. szerintem kérdezz rá a dokinál is!!!

Boldog babavárást! És stresszmenteset!

2008. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!