Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem bírom ki! Szerintetek...

Nem bírom ki! Szerintetek ebből baba lesz vagy mensi? Reménykedjek? A többi lent?

Figyelt kérdés

Már raktam ki kérdést de már annyira izgatott vagyok hogy muszáj újra megkérdeznem!Bocsi akit idegesítek!:)

Most tartok a 13. dpo-n,tegnap teszteltem egy negatívat de rájöttem hogy nagyon korai volt!Semmilyen tünetem nincs,csak a cicim fáj és duzzadt de nagyon!Valamint még az is feltűnt hogy nincs annyi folyásom mint általában mensi előtt!Tegnap megijedtem mert a mindjárt megjön érzés mellett a hőm se volt valami nagyon magas 2 napig!De ma vissza ugrott!:)Nézegettem terhesgörbéket és abban is voltak egy két napos leesések!Szóval ennek fényében reménykedem és azért mert múlt hónapban ilyenkor már rég menstruáltam(10 nap volt peteérés után)!

Szerintetek csak a tea nyúltja most a ciklusom?Linkelem a görbém,de előre szólok hogy hosszú és rendszertelen a ciklusom!:)Nagyon köszönöm annak aki válaszol!

Ez az előző havi görbém:

[link]


Ez meg az e havi teás görbém:

[link]


2012. jún. 3. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a 40-41. nap lehetett a peteérésed.

Még bármi lehet, de biztató, hogy fent van a hőd.

Próbálj vele ne foglalkozni....2-3 nap múlva tesztelj.

Sok sikert :)

2012. jún. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

41. napon?:O:O:O:O

Eddig mindenki egyöntetűen és egyértelműen a 37. napot mondta.:(

2012. jún. 3. 08:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig ilyen hosszú ciklusaid vannak? Ha véletlen nem sikerül, vizsgáltasd ki a hormonjaidat!
2012. jún. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a 41. napon, mert onnantól van emelkedés. Lehetne hogy egy időben mérd? Akkor talán nem lenne ekkora ingadozás, a hőmérőzésnek ez a lényege! Tesztelni még korai.

5 óra utáni mérés után 6:20-kor mérni másnap persze hogy magasabb. Szerintem megfog jönni,de ne legyen igazam...

2012. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
valami nagyon nincs rendben a ciklusoddal, egy egészséges női ciklus görbéje nem így néz ki:( Szerintem ha megjön irány a doki,szakember segítségével rakjátok rendben a hormonjaidat, aztán jöhet a baba. Sok sikert!
2012. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!