Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ebből baba lesz...

Szerintetek ebből baba lesz vagy mensi?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon nagyon fáj a cicim és hatalmas!Ma reggel a derekam is fájt már de egyenlőre elmúlt!


2012. jún. 1. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én az ovulációd a ciklus 37. napjára tenném, és akkor még van 3-4 napod a nem vártig, amúgy szép magas a görbéd, de ebből még nem lehet tudni, hogy mensi lesz, vagy baba. Ha 4-5 nap múlva is fent lesz, akkor lehet szerintem tesztelni.A múlt hónapban is elég magasról csökkentél le, reméljük most nem így lesz. Bíztató! De a mellfájdalom még nem nem minden esetben terhességet jelent, mert van amikor mensi előtt is be vannak durranva a cicik és fájnak. úgyhogy türelem még:)
2012. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!Az a baj hogy az előző hónapban csak 10 nap volt a luteális fázisom azért vagyok így betojva hogy most megjön-e megint!

A cici fájást azért írtam mert nekem mensi előtt szokott fájni de nem mindig!Így én most mensire tippelek...megint!:(

2012. jún. 1. 08:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!