Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell elkészíteni a...

Hogyan kell elkészíteni a vércukorterhelésre magunknak a szirupot?

Figyelt kérdés

Nem veszi fel a kórházi védőnő és hétfőn emgyek azt tudom, hogy nekem kell bekevernem víz meg cukor, de miből mennyit?

Persze még próbálom hívni, de nem tudjs véletlen valaki.Nem tudom, hogy számít-e de én a Péterfybe megyek.


2008. ápr. 25. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Én még ilyet sohasem hallottam!! Biztos, hogy jól tudod??? Azt ott adják, még ha neked is kell bekavarni, vagy esetleg felkavarni. De hidd el, nem neked kell. Ha elküldenek szirup helyett reggeleire az más, nekem ez volt a "nagy terheleéses" és csak annyit mondtak azt reggelizzek mint máskor.

Szóval nyugi nem hagynak magadra. Fontos vizsgálat!

2008. ápr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

DE van olyan, hogy neki kell. Igen, megveszed a cukrot egy kis tasakban adják a gyógyszertárban és azt azon a reggelen amikor mész be a kórházba összekevered 2-3 dl vízzel. (nálunk 2 dl). nem mindenhol adja a kórház. Hidd el így kell.

35 hetes kismama

2008. ápr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nahát??? nem tudtam... (1ső válaszoló vok), már lassan magunkat kell operálni is... a kórházban, ez igazán nem nagy kökltség már ezen is spórolnak???

Nah de legalább kiderült, hogy hova fordulhatsz. ;)

2008. ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk (Győr) ez úgy történt,hogy reggel éhgyomorra kellett meni és vettek vért,aztán megittuk azt a rettenetet és 2 óra múlva ujra vettek vért!Ha nem vesznek elötte akkor honnan tudják,hogy cukor nélkül normális a véred?
2008. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, elértem a védőnőt is.Már meg is vettem a gyümi cukrot .Hajrá :oD
2008. ápr. 25. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!