Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetem a baba mozgását...

Érezhetem a baba mozgását 14+6 hetesen?

Figyelt kérdés
első babám ezért nem tudom. Ki mikor érezte először? Fülhallgatón hallgattam a kedvenc zenémet és közben 2x érezte ma hasam alján mintha belülről "megrugott" volna valami/ki-- > így tudom leírni az érzést.. vagy mintha egy izom össze rándult volna hirtelen... lehetett ő a pici vagy még nem érezhetem?

2012. máj. 26. 17:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: nekem is olyan volt... majdnem egymás után kétszer is, utána pedig éjjel arra keltem fel.Ez volt 2 napja. Azóta nem éreztem :(( vagy csak nem figyelem elégé és nem vettem észre :)
2012. máj. 28. 19:23
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem általában reggel szokott felébreszteni,arra ébredek,hogy játszóházat nyitott a pocakomban :)
2012. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni,hogy az is normális ha néha nem érzed az elején.Most érezted,aztán 2-3,de akár 1 hétig is előfordulhat,hogy nem érzed.Velem most ez volt.Ne aggódj,feküdj a hátadra és amikor általában(te ismered a pocaklakód,hogy mikor)mocorog tedd a kezed a pocakodra és hangolódj rá.Hidd el érezni fogod! :)
2012. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Fanina ***** válasza:
Sziasztok én 17 hetes kismama vagyok első bab és már én is éreztem 15 16 hetes ilyen apró rezgéseket és bugyborékolásokat még mindig ilyeneket érzek és tudom biztosra hogy a kisbabám az!!Nagyon jó érzés!!
2012. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
TMimi köszönöm. ma este kipróbálom,hogy háttal fekszem és simogatom..hátha "előbújik" :)) de jó lenne
2012. máj. 28. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!