Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetem a baba mozgását...

Érezhetem a baba mozgását 14+6 hetesen?

Figyelt kérdés
első babám ezért nem tudom. Ki mikor érezte először? Fülhallgatón hallgattam a kedvenc zenémet és közben 2x érezte ma hasam alján mintha belülről "megrugott" volna valami/ki-- > így tudom leírni az érzést.. vagy mintha egy izom össze rándult volna hirtelen... lehetett ő a pici vagy még nem érezhetem?

2012. máj. 26. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia én 14+4 hetes vagyok és pont ilyet éreztem ma délután,mintha egy izom összerándulna a hasamban.Én is azon gondolkodom,hogy vajon ez a baba volt,vagy csak bélmozgás.Nekem is első baba,ezért nem is igazán számítottam még arra,hogy érezni fogom a mozgását!
2012. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én nem hinném,hogy bélmozgás lett volna.Ilyet így még nem éreztem mint az előbb. De ha a baba volt akkor iszonyatosan jó érzés :)))
2012. máj. 26. 17:31
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen pöckölésszerű érzés, meg mintha összerándulna az izom, de még én is fiatal várandós vagyok, ma töltöttem a 15. hetet, szóval nem tudom. Hátha lesz majd valaki tapasztaltabb, aki megmondja a tutit nekünk! :)
2012. máj. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne:-)
2012. máj. 26. 18:10
 5/15 anonim ***** válasza:
En is 14 hetes vagyok, mar erzem a babat. Nekem a masodik, igy tudom milyen erzes.
2012. máj. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Le tudnád írni mit érzel??? hátha segítségünkre leszel vele
2012. máj. 26. 18:24
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is kb. 14 hetes lehettem, amikor mintha belülről csiklandoztak volna. Soha nem éreztem olyat előtte. De utána csak talán a 19-20. hét körül éreztem apró mocorgásokat.
2012. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én 15 hetesen éreztem először. Nekem ilyen finom bugyborékolás-szerű érzés volt. Először nem voltam biztos benne, hogy a babát érzem, főleg mivel mindenki azt mondta, hogy ilyenkor első babát még nem lehet érezni. Azt hittem, csak a beleim rendetlenkednek :) De később amikor már erősebben mocorgott, tudtam, hogy korábban is őt éreztem.

Szóval válaszolva a kérdésedre, szerintem könnyen lehet, hogy a babát érezted.

2012. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok, en is azt hittem a 15. Heten, hogy a babáimat érzem, ráadásul nekem ketten vannak, s azzal magyaráztam hogy kisebb a hely. Rúgni ilyenkor meg nem tudnak, mert nem szilárdak a csontjaik, ami csak a 20. Hét körül szilárdul meg. Nekem a doki azt mondta hogy akkor a méh növekvő mérete miatt szoruló belek mozgását érzik a kismamák. Persze a doki pasi, így ő ezt sosem érezhette, én mindenesetre. 21. Heten tudtam először biztosan hogy ok azok akik jeleznek :). Második terhesegnel lehet állítólag korábban érezni.
2012. máj. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

13.héten apuka kezébe rúgott a babucink,úgyhogy előfordulhat.Pedig ez az 1.babavárásom :)

A védőnő azt mondta,hogy olyan lesz,mint a buborékok,meg lepkék....hát nekem pont olyan érzés volt,mintha valaki belülről kifelé rúgott volna :)

2012. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!