Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel érdemes kenni a pocit?

Mivel érdemes kenni a pocit?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:

krémmel feltétlenül, hogy ne száradjon a bőröd, azon kívül én még olajjal is kenem (Weleda, Babylove, Vichy) vagy amit éppen jónak találsz, ill. a pénztárcád megengedi. nem csak a pocit kell, a csípő és a cickók is fontosak én még a derekamat is kenem!

Boldog bababárást!

Üzletek: patika, DM

2008. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sima testápoló, amit eddig is használtál jó.esetleg fürdés után babaolaj.és nem csak a pocit.oldalad, mellek, derék, fenék, comb
2008. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia,én a badylove mama terhességi csíkok elleni olajjal szoktam bekenni magam minden este mindenhol(mell,has,csípő,popsi,combok).Ez egy dm márka,250ml kiszerelésben kapható,kb.800ft-ért.Ha gondolod,probáld ki!:)
2008. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: én is babylove-ot választottam, szerintem is nagyon jó! A vichy is nagyon jó, de nagyon drága!!!!A Weledára is sokan esküsznek, de sajna az is 4000 Ft!
2008. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A sima testápolótól a drága spec krémekig választhatsz igényed és pénztárcád függvényében.

Én sima testápolót használtam, egy csíkom sincs 34 hetesen. De ez adottság kérdése is inkább, mint krémé..

2008. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minenkinek köszönöm a válaszolat, aranyosak vagytok! :)
2008. ápr. 24. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet 800ft-os vagy 4000ft-os krém a bőröd rugalmassága és vízháztartásától függ,hogy csikos leszel vagy sem!

A zebra irigyli az Én pizsomámat mert olyan csikos vagyok,de tudod nem érdekel mert ránézek a 2éves fiamra és azt mondom ennyit megért!

Sok sikert a bébihez!

2008. ápr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!