Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet mikróban készült pattoga...

Lehet mikróban készült pattogatott kukoricát enni?

Figyelt kérdés
Ugye mondják, hogy a mikrós kaja nem a legjobb, de ha egyzer úgy kívánom a popcorn-t, akkor csak megehetek egy tasakkal, vagy nem?
2012. máj. 24. 13:29
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Jah tényleg, Kínában rizsbor van vagy mi a bánat:)
2012. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
erősítsd meg a lelkedet, mert ha megszületik a baba, rengeteg, egymásnak ellentmondó beszólást fogsz kapni. Sz.rd le őket!! Egyél, amit megkívánsz, mértékkel bármit. Boldog babavárást!
2012. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
9es vagyok: engem különösebben nem idegesít, szerencsére én az életben is olyan vagyok hogyha valaki idegesít, lekezelem és mondogatom neki hogy "most miért vagy ideges? ne legyél, jól van, neked van igazad" Ettől aztán még idegesebbek lesznek az emberek én meg egy jót szórakozok. :-))
2012. máj. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

pistus szerintem még mindig japánban tapogatózol... :)

Igen, próbálom magam acélozni, merg a porontyom is tuti fog olyanokat mondani, hogy ketté áll majd a fülem, főleg ha sok popcornt etetek vele, amíg a pocakban van! :D Ez lesz a bünti.

De jó, majd gyakorlom, hogy hogyan kell lekezelni az embereket. Múltkor kérdeztem, hogy ilyen és ilyen vezetéknévhez, jó-e ez és ez a keresztnév. Az egyik válaszoló közölte, hogy nem, tök szar, szarul hangzik. Mondom, jó, lennél szíves akkor egy másik ötletet mondani, mert én is tudom ám ócsárolni mások által választott nevet, de mégsem teszem. Erre aszongy, hogy egy hisztis liba vagyok és ha így akartam felkérni keresztanyának, akkor letehetek róla. Utólag rájöttem, hogy azt kellett volna válaszolnom, hogy nem hogy keresztanyának de anyának se kellenél... Na mindegy. Nagy az Isten állatkertje, csak kár hogy nyitva a kapu! :D

2012. máj. 24. 14:18
 25/45 anonim ***** válasza:
Akkor mi a fenét isznak a kínaiak? XDDD
2012. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
mondom: gabonapálinkát, vörösbort, meg külföldinek beállított made in china whiskey-t, cognac-ot.
2012. máj. 24. 14:22
 27/45 anonim ***** válasza:

de náluk a gabona a rizs XD

Kínában elhanyagolható a búza és árpatermelés, még abból a kicsiből is szeszt főznek?

Hol is van ez a hely pontosan, oda kell mennem XD

2012. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

Kína: Rizs bor (huang csiu)


Japán: Rizsből erjesztett japán sörféleség (szaké)

2012. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Na csak rizsbor az, hát mást mit innának már:)
2012. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
utolsó! Bocsi, de huang chiu-val még nem találkoztam, pedig itt élek 3 éve, max hong jiu-val, ami vörös bor. A huang sárgát jelent (huang di= sárga császár), és ha huang jiu, akkor az nem bor, hanem szesz, és nem rizsből készül, hanem árpából, mint a sör. Ja igen, a sört kihagytam. De egyébként borzasztó is!
2012. máj. 24. 14:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!