Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet mikróban készült pattoga...

Lehet mikróban készült pattogatott kukoricát enni?

Figyelt kérdés
Ugye mondják, hogy a mikrós kaja nem a legjobb, de ha egyzer úgy kívánom a popcorn-t, akkor csak megehetek egy tasakkal, vagy nem?
2012. máj. 24. 13:29
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
75%

Miért ne ehetnél? Nem értem a kérdést...

Én általában a mikróban melegítek és még mindig jól vagyok. No meg a manó is a pocakban.

31hkm

2012. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? Más ételt is melegítesz mikróban, nem? Ne feledd, a terhesség nem betegség. :-)

Boldog Babavárást!

2012. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
67%
miért ne lehetne? Csak ne állj a mikró elé, amikor működik.
2012. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Priviben ezt a választ kaptam egy bizonyos juhaszu-tól:


"A terhesség alatt nem bírod ki, hogy ne zabálj ilyen szarokat?"


Egyébként más mikrós kaját nem eszem, amióta várandós vagyok, nem azért mert hűűű de nagyon árt, hanem mert nem kívánom. Egyébként ott lehet állni a mikró előtt, mert az ajtaján azért van ott az a rács, hogy a mikrohullámok ne jöhessenek ki, és így ne mikrózzanak meg mindent, ami a dobozon kívül van. De cukik vagytok és köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 24. 13:37
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik mikró elé nem lehet odaállni működés közben, azt nem kéne inkább kapcsolgatni, hanem venni kell egy másikat.
2012. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%

nyugodtan, de mondok egy jobbat:)

vegyél mondjuk auchanban a kimérős résznél kukoricát(270 ft kilója!!!) aztán azt kevés olajon,lábosban ki tudod pattogtatni.

A lényeg, hogy magas falu legyen, legyen teteje.Az aljába tegyél annyi kukoricát,ami egy sorban elfér.Aztán öntsd ki és tegyél a lábosba kis olajat,tegyél bele 1 szem kukoricát, tedd rá fedelét és kezd el hevíteni.Mikor kipattan az az 1 szem, szórd bele a többit, tedd vissza a fedőt és a fülénél fogva forgasd körkörösen a lábost a tűzön, hogy mozogjanak a szemek,ne égjenek meg.Elkezd kipattogni, mikor már nem pattog vagy csak nagyon ritkán 1-1,akkor kapcsold le, sózd meg és kész.

Ha vajasan szeretnéd, akkor a szemeket még a hevítés előtt keverd belel olvasztott vajba.

Lehet macerásnak tűnik így olvasva és sokkal egyszerűbb bedobni a zacsit a mikróba, de hidd el, hogy sokkal olcsóbb,gazdaságosabb(mert általában mind kipattan)és nem lesz utána büdös a mikró.Ja és egészségesebb,mert csak az az adalék van rajta, amit te hozzáadsz:)

Egy próbát megér szerintem:)

2012. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ne is foglalkozz vele, ez a hobbija, hogy mindenkibe beleköt!

Persze hogy ehetsz, én az elején csak ezt tudtam magamba erőltetni! :)

2012. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz az ilyen hülye privátokkal. Élvezd ki a terhességed minden percét, pihenj sokat egyél amit megkívánsz.

ÉN speciel az almás sört kívánom, de persze nem iszom eddig egy pohárral ittam, de nagyon jól esett. :)

Első voltam.

2012. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

Második vagyok, én is kaptam juhaszutól privát levelet: "Nem a mikrós kajákkal van baj ha nem a mirelitekkel."

Mostanában egyre gyakoribb ez a privát írogatás. :-(

2012. máj. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os! Az a baj, hogy nem élek Mo.n, sőt, még európában sem, itt meg nem árulnak pattogtatni való kukoricát. Viszont mikrósat igen, és a legtöbb csokis, epres, meg ilyen borzasztó ízű, de találtam sajtosat meg vajasat, és úúúgy megkívántam! :) De ha netántán találnék nyerset, akkor mindenképpen követem a módszert, amit leírtál! Köszönöm szépen!

7-eske, tudom, de úgy felidegesítenek az ilyen tirpákok! :S

2012. máj. 24. 13:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!