Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet mikróban készült pattoga...

Lehet mikróban készült pattogatott kukoricát enni?

Figyelt kérdés
Ugye mondják, hogy a mikrós kaja nem a legjobb, de ha egyzer úgy kívánom a popcorn-t, akkor csak megehetek egy tasakkal, vagy nem?
2012. máj. 24. 13:29
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
H,. de megkívántam a mikrós kukoricát :) Egyébként nekem bevallom meg sem fordult a fejemben, hogy terhesen ne ehetnék ilyet. A lányom tápszeréhez a vizet is mikróban melegítem, illetve az egyéb kajákat is csak abban melegítem. Mikróban nem szeretek ételt készíteni, mert azok nem finomak, de melegítéshez szuper. Viszont nem hiszem, hogy bármi bajt okozhatna.
2012. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

8-as! Almás sör? Az brutálisan jó lehet! Szerintem 5 dl nem árthat! Gondolom nem annyi az alkohol tartalma, mint egy rendes sörnek. De ha annyi is, egy héten egyszer lecsúszhat! Semmi baja nem lesz tőle a bubunak!

9-es, szerinted is le kéne lőni? :D

11-es, nekem sincs bajom a mikróban melegített kajával és italokkal, csak terhesen valahogy nem bírom rávenni magam, hogy abban melegítsek. Ez ilyen ösztön lehet, vagy nem tudom.

2012. máj. 24. 13:50
 13/45 anonim ***** válasza:

Nem Európa, akkor maradt Antarktisz, ott sok a mirelit kaja XD

Lehet még Amerika, ott a kukorica vezető mezőgazdasági termény, nem jó részén vagy akkorXD

Ázsia-Ott babykukorica van főleg.

Afrika- Nem is láttak még kukoricátXD


Na melyik?:)

2012. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Jah meg Ausztrália is lehet, ott sem fő ágazat a kukoricatermelés, de van kenguru helyette.
2012. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozzatok az idióta privát üzenetekkel. Nekem is irogattak anno. Fogtam magam és letiltottam, most már szép kis lista van a letiltottakról :)


Elég szánalmasak....

2012. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Kína, de ne mondd el senkinek! :D
2012. máj. 24. 14:02
 17/45 A kérdező kommentje:
De miért irogat egy ilyen állat? És miért idegesíti a kismamákat? Mekkora féreg már az ilyen?!
2012. máj. 24. 14:03
 18/45 anonim ***** válasza:

Pattogatott rizs :)

Ott valóban nem vezető ágazat a kukoricatermelés, részvétem:)

De van rizspálinka, meg rizs, meg hal, meg rizs, meg van hal is XD

2012. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

:D a kis szánalmas életű nekem is irt privátot az elöző hozzászólásomra, le is tiltottam.


Juhaszu neked üzenem:


Eléggé unatkozhatsz ha ez a legjobb elfoglaltságod. Szar lehet neked :) De megpróbállak nem lenézni :)

2012. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

A patogatott rizsen még most is könnyesre röhögöm magam! :D A rizspálinka amúgy japán termék, itt gabonapálinka van, ami majdnem ugyanolyan kerozinízű. A halat meg nem szeretem, szóval marad a rizs összes formája. Pattogatott rizst még nem ettem ugyan, de hátha. :)

Igen, ez a juhaszu szerintem azt élvezi, ha leszólják, mert egyébként egy érzelmi nyomorék.

2012. máj. 24. 14:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!