Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges az, hogy a rákszűré...

Lehetséges az, hogy a rákszűrés alatt vagy a vizsgálat alkalmával "megsért" valamit a doki és ennek következménye egy pici barnázás?

Figyelt kérdés
A terhesség alatti rákszűrésre gondolok.Vérzett vagy barnázott valaki a vizsgálatot követő pár napon belül? Köszi
2008. ápr. 24. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én véreztem mikor úgy vizsgált meg a doki mint egy állatot.Utána sok keményedésem is volt.Viisszamentem és sok pihenésre ítéltek, mert kinyíltam.Ezt mind a dokinak köszönhetem.Vigyázni kell a vizsgálatoknál.
2008. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 18 hetesen kértem a dokim csináljon rákszűrést mert aktuális lenne (1 éve voltam).

Azt mondta: ilyenkor már nem csinál nehogy valami sérülés legyen. Ráérek ha megszületik a gyerek, Akkor is még másfél éven belül leszek. Te hány hetes vagy?

2008. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Én 20 hetes voltam, amikor a doki a rákszűrést csinálta. Nekem is fájt, sőt, hazafelé végig azon izgultam, nehogy vérezzek, vagy ilyesmi. Szerencsére nekem nem volt se vérzés, se barnázás, csak aznap még fájt egy kicsit. De elképzelhető, hogy a doki nagyon "megpiszkált", ezért barnáztál.
2008. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ,már kétszer csináltak a terhesség alatt,az első P3 lett 14 hetesen, a másodikat 26 hetesen csinálták, de semmi bajom nem volt,a második már jobban fájt, de nem véreztem.34 hetes kismama
2008. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! 9 hetes vagyok,hétfőn csinálta a rákszűrést,elég kellemetlen volt,mintha "megcsikart" volna.Tegnap a hüvelyváladékban volt egy kis barna,egyetlen egyszer,azóta szerencsére semmi.
2008. ápr. 24. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hetesen csinált rákszűrést, és mondta, hogy ilyenkor már nem igazán ajánlott, mert vérzés, vagy bármi lehet, de én utána barnáztam egy darabig, nem vészesen.

19 hetes kismama

2008. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is csinált rákszűrést, 8 hetesen, és külön felhívta a figyelmem, hogy enyhe vérzés barnázás előfordulhat, és ne rohanjak fejjel a falnak ijedtségemben. Úgyhogy nyugodj meg, ha nincs erős görcsöd, és nem vérzel erősen, akkor semmi gond, ez tényleg csak a vizsgálat miatt van, mert ilyen kefeszerű kis akármivel veszi a kenetet, és hát ott belül elég sérülékenyek vagyunk. Semmi gond nincs.

2008. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 24.héten csinálták meg a rákszűrést,de szólt is a doki,hogy ne ijedjek meg ha utána kicsit vérezni,vagy barnázni fogok,mert akkor véletlen ő sért meg valamit.Egy picit utána barnáztam,kb fél napig,aztán semmi.Szóval nyugi,szerintem nincs semmi gond...31hetes kismama
2008. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtatást,aranyosak vagytok.Közben már megjártam a kórházat,csináltattam uh-ot és szerencsére minden rendben.Barnázás sincs azóta.De azért szólhatott volna a doki,hogy számítsak rá.Még egyszer köszi.
2008. ápr. 24. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!