Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetesen barnázás a vizsgála...

39 hetesen barnázás a vizsgálat másnapján is normális?

Figyelt kérdés
Tegnap nézett az orvosom méhszájat és elég kellemetlen volt, előtte sosem éreztem, hogy rossz lett volna. Mondta is, hogy lehet egy kis rózsaszínes folyás, ne ijedjek meg. De még ma is van egy kicsit, nem gond szerintetek?
2010. ápr. 20. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát, ha fájt a méhszájvizsgálat és enyhe vérzés, barnázás kíséri, akkor bizony az orvos "kicsit rásegített" az ujjával... vagyis picit tágított rajta. Nem igazán értem az ilyen dokikat... A normál méhszájvizsgálat ui. egyáltalán nem fáj és egyáltalán nincs semmiféle folyás...
2010. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok, tegnap volt méhszáj vizsgálatom, ami egyáltalán nem fájt és még ma is barnázom. De nem izgulok, tudom, hogy attól van! Ez még önmagában nem jelent bajt!
2010. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 33. héten nézte meg a doki, nem fájt, nem is éreztem, de utána 3 napig barna folyásom volt!! Ne aggódj, tuti a vizsgálattól volt, pláne, ha neked még fájt is...

34 hetes km

2010. ápr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Nagyon nem aggódom, különben hívtam volna már az orvost, csak érdekelt, hogy másnál is volt-e ilyen.

Igaza lehet az első válaszolónak, hogy rásegített egy kicsit a tágulásra, mert korábban tényleg nem fájt, csak most. Azt állapította meg, hogy egy ujjnyira vagyok nyitva. Úgy látszik szeretné, ha a hétvégén megszülnék, mondjuk én is szeretném, akkor töltöm a 40. hetet.

2010. ápr. 20. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!